НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 4 жовтня 2018 року N 698

Щодо звіту пайового закритого недиверсифікованого венчурного інвестиційного фонду "Слобожанська інвестиційна група" ТОВ "Компанія з управління активами "Західна інвестиційна група"

Відповідно до пункту 5 розділу V Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів інституту спільного інвестування, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 30.07.2013 N 1338 (Положення N 1338) та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.08.2013 за N 1475/24007 (зі змінами), звіту пайового закритого недиверсифікованого венчурного інвестиційного фонду "Слобожанська інвестиційна група" ТОВ "Компанія з управління активами "Західна інвестиційна група", Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Інформацію щодо звіту пайового закритого недиверсифікованого венчурного інвестиційного фонду "Слобожанська інвестиційна група" (код ЄДРІСІ - 23300598) ТОВ "Компанія з управління активами "Західна інвестиційна група" (ідентифікаційний код - 25071700) взяти до відома.

2. Уповноваженій особі Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (О. Симоненко) видати розпорядження стосовно відповідності пайового закритого недиверсифікованого венчурного інвестиційного фонду "Слобожанська інвестиційна група" ТОВ "Компанія з управління активами "Західна інвестиційна група" вимогам щодо мінімального обсягу активів пайового фонду.

3. Департаменту міжнародної співпраці та комунікацій (О. Юшкевич) забезпечити протягом п'яти робочих днів з дати видачі розпорядження опублікування його в друкованому офіційному виданні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку О. Панченка.

 

Голова Комісії

Т. Хромаєв

 

Протокол засідання Комісії
від 04 жовтня 2018 р. N 59


Copyright © 2006-2018 epicentre.com.ua. All rights reserved.