ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 лютого 2017 року N 160

Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Ленінському районному суді м. Харкова

Відповідно до пункту 4 частини четвертої, (Закон N 1402-VIII) частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист Територіального управління ДСА України у Харківській області від 14.12.2016 N 02-22/4885/16, наказую:

1. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Ленінському районному суді м. Харкова (далі - конкурсна комісія) у складі згідно з додатком.

2. Визначити адміністратором під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Ленінському районному суді м. Харкова Хряпу Олену Сергіївну, консультанта Ленінського районного суду м. Харкова.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю Державної судової адміністрації України (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Ленінського районного суду м. Харкова та Територіального управління ДСА України у Харківській області.

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

З. Холоднюк

 

Додаток
до наказу ДСА України
14.02.2017 N 160

СКЛАД
конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Ленінському районному суді м. Харкова

Голова комісії

Лункаш
Віктор Андрійович

заступник керівника апарату Ленінського районного суду м. Харкова

Члени комісії

Сапожнікова
Олена Анатоліївна

старший секретар Ленінського районного суду м. Харкова;

Кутепов
Юрій Миколайович

головний спеціаліст Ленінського районного суду м. Харкова;

Оріховська
Наталія Валентинівна

консультант Ленінського районного суду м. Харкова;

Шетілова
Олена Вікторівна

консультант Ленінського районного суду м. Харкова

Жигалова
Лариса Миколаївна

секретар Ленінського районного суду м. Харкова


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.