МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 13.07.2017 р. N 1/11-7031

Щодо підвищення посадових окладів логопедам закладів охорони здоров'я

У Міністерстві освіти і науки України розглянули <...> запит <...> щодо підвищення посадових окладів логопедам закладів охорони здоров'я та в межах компетенції інформуємо про таке.

Посада логопеда закладу охорони здоров'я віднесена до посад педагогічних працівників, перелік яких затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 14.06.2000 р. N 963.

Відповідно до пункту 16 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти від 15.04.93 р. N 102 (зі змінами, внесеними за наказом Міністерства освіти і науки України від 11.06.2007 р. N 471), педагогічним працівникам установ охорони здоров'я, соціального захисту (окрім дитячих будинків) ставки заробітної плати (посадові оклади) встановлюють в розмірах і на умовах, передбачених для аналогічних працівників установ освіти. Ставки заробітної плати (посадові оклади) педагогічних працівників установ охорони здоров'я та соціального захисту відповідно до переліку установ (додаток N 5) підвищуються на 15 - 20 відсотків.

У додатку N 5 до Інструкції визначений Перелік спеціальних закладів (з особливим режимом), робота в яких дає право на підвищення посадових окладів на 15 - 20 відсотків, до яких, зокрема, належать установи охорони здоров'я: спеціалізовані будинки дитини, дитячі лікарні (відділення), санаторії та інші.

Враховуючи зазначене, вважаємо, що логопед поліклініки центральної та районної лікарні має право на зазначене вище підвищення.

 

Перший заступник Міністра

В. Ковтунець


Copyright © 2006-2018 epicentre.com.ua. All rights reserved.