НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.02.2017 р. N 032-р

Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками Управління залізничного транспорту гірничого департаменту публічного акціонерного товариства "АрселорМіттал Кривий Ріг" міста Кривого Рогу Дніпропетровської області та публічним акціонерним товариством "АрселорМіттал Кривий Ріг" міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", статті 9 Закону України "Про колективні договори і угоди", розділу 3 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 25.03.2014 N 21 (Положення N 21):

1. Зареєструвати колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками Управління залізничного транспорту гірничого департаменту публічного акціонерного товариства "АрселорМіттал Кривий Ріг" міста Кривого Рогу Дніпропетровської області та публічним акціонерним товариством "АрселорМіттал Кривий Ріг" міста Кривого Рогу Дніпропетровської області з 14.02.2017 і присвоїти йому реєстраційний номер 020-17/04-В.

Підстава: подання відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області від 16.02.2017 N 01-02/02-09/16.

2. Зареєструвати наступні вимоги найманих працівників:

"1. Встановити тарифні ставки працівників Управління залізничного транспорту Гірничого департаменту у зв'язку з змінами в законодавстві України про встановлення розміру мінімальної заробітної плати (3200 грн.) та ст. 95 КЗпП України, вимог пунктів 3.2.1 та 3.2.4 Галузевої угоди і пункту 2.4 Генеральної угоди і спільно з профспілковими організаціями підприємства затвердити їх та ввести в дію на публічному акціонерному товаристві "АрселорМіттал Кривий Ріг".

2. Виконати обов'язки п. 3.5 Галузевої угоди і негайно довести частку основної заробітної плати в Управлінні залізничного транспорту Гірничого департаменту до розміру не менше 60 %.

3. Вирішити питання поліпшення технічного стану локомотивів і рухомого складу, а також колійного господарства в Управлінні залізничного транспорту Гірничого департаменту публічного акціонерного товариства "АрселорМіттал Кривий Ріг", згідно Правил технічної експлуатації залізничного транспорту промислових підприємств.

4. Додержуватись на робочих місцях в Управлінні залізничного транспорту Гірничого департаменту публічного акціонерного товариства "АрселорМіттал Кривий Ріг" умов, передбачених Державними санітарними правилами ДСП 3.3.1.038-99.

5. Усунути порушення пункту 2.3 колдоговору в частині дотримання мінімальних міжкваліфікаційних коефіцієнтів тарифних ставок робітників і керівників, фахівців, службовців на підприємстві, згідно вимог п. 3.24 і Додатка 3 діючої Галузевої угоди на 2011 - 2012 роки.

6. Згідно п. 1.9 колективного договору публічного акціонерного товариства "АрселорМіттал Кривий Ріг" забезпечити розгляд 13-ти пропозицій членів трудового колективу про внесення змін до колективного договору (копії звернень до узгоджувальної комісії підприємства додається).

7. Дотримуватись виконання умов графіків змінності для працівників Управління залізничного транспорту Гірничого департаменту згідно ст. 58 КЗпП України. Припинити залучення працівників Управління залізничного транспорту Гірничого департаменту для виконання трудових обов'язків не за графіком змінності за виключенням випадків передбачених в ст. 62 КЗпП України "Обмеження надурочних робіт.

8. Проводити виплату додаткової заробітної плати (премії та інше) разом з основною заробітною платою (тарифною ставкою, окладом) одночасно за один місяць", оскільки зазначені вимоги не конкретизовані, що унеможливлює встановлення факту виникнення розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин, отже не відповідає положенням статті 2 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)".

3. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

4. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області забезпечити сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору (конфлікту) в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98, із змінами.

5. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників Управління залізничного транспорту гірничого департаменту публічного акціонерного товариства "АрселорМіттал Кривий Ріг" міста Кривого Рогу Дніпропетровської області, публічному акціонерному товариству "АрселорМіттал Кривий Ріг" міста Кривого Рогу Дніпропетровської області, Криворізькій міській раді Дніпропетровської області, Дніпропетровській обласній державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області.

 

Голова

О. Окіс


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.