КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 22 березня 2018 року N 391/4455

Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо завершення будівництва автомобільного з'їзду на Дніпровську набережну із залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві на залізничній дільниці Київ-Московський - Дарниця

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", законів України "Про дорожній рух", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.12.2003 N 755 "Про будівництво залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві на залізничній дільниці Київ-Московський - Дарниця", з метою покращення та створення належних умов організації руху автомобільного транспорту в Дарницькому районі Київська міська рада вирішила:

1. Направити звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо завершення будівництва автомобільного з'їзду на Дніпровську набережну із залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві на залізничній дільниці Київ-Московський - Дарниця, що додається.

2. Офіційно оприлюднити це звернення в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами.

 

Київський міський голова

В. Кличко

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
22.03.2018 N 391/4455

Звернення Київської міської ради
до Кабінету Міністрів України щодо завершення будівництва автомобільного з'їзду на Дніпровську набережну із залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві на залізничній дільниці Київ-Московський - Дарниця

На виконання розпоряджень Кабінету Міністрів України від 10.12.2003 N 755-р та від 13.07.2004 N 490-р за рахунок державного бюджету ведеться будівництво залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві (з підходами) на залізничній дільниці Київ-Московський - Дарниця. Замовником будівництва визначено Державне територіально-галузеве об'єднання "Південно-Західна залізниця".

Згідно з розробленим та затвердженим в установленому порядку проектом будівництва передбачено облаштування автомобільної розв'язки з Дніпровською набережною, будівництво якої розпочато в 2005 році, але в зв'язку з припиненням фінансування роботи зупинено.

Правонаступницею Державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця" регіональною філією "Південно-Західна залізниця" ПАТ "Укрзалізниця" було запропоновано передбачити на 2016 рік у державному бюджеті кошти для закінчення будівництва мостового переходу, в тому числі і автомобільної розв'язки з Дніпровською набережною, але протягом 2016-2018 років в законах про Державний бюджет України кошти не були передбачені.

Завершення будівництва автомобільного з'їзду на Дніпровську набережну із залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві на залізничній дільниці Київ-Московський - Дарниця прискорить рух в усіх напрямках, а також, зменшить навантаження на існуючі мости через р. Дніпро - Патона та Південний, пропускна спроможність яких наблизилась до вичерпання.

Зважаючи на викладене, з метою покращення умов організації руху автомобільного транспорту в Дарницькому районі міста Києва звертаємося з проханням при внесенні змін до Державного бюджету України на 2018 рік передбачити кошти для завершення будівництва автомобільної розв'язки з Дніпровською набережною.

 

Київський міський голова

В. Кличко


Copyright © 2006-2018 epicentre.com.ua. All rights reserved.