ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 лютого 2017 року N 174

Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Рожищенському районному суді Волинської області

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист керівника апарату Рожищенського районного суду Волинської області від 16.02.2017 N 856/02-18/2017, наказую:

1. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Рожищенському районному суді Волинської області у складі згідно з додатком.

2. Визначити адміністратором під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Рожищенському районному суді Волинської області Крупінську Вікторію Андріївну, заступника керівника апарату Рожищенського районного суду Волинської області.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю Державної судової адміністрації України (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Рожищенського районного суду Волинської області та Територіального управління ДСА України в Волинській області.

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови

О. Булка

 

Додаток
до наказу ДСА України
17.02.2017 N 174

СКЛАД
конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Рожищенському районному суді Волинської області

Голова комісії

Волянський
Юрій Миколайович

головний спеціаліст Рожищенського районного суду Волинської області

Члени комісії

Дем'янчук
Ірина Леонідівна

старший секретар Рожищенського районного суду Волинської області;

Ісакова
Наталія Юріївна

секретар судових засідань Рожищенського районного суду Волинської області;

Кізіцька
Ірина Василівна

провідний спеціаліст Рожищенського районного суду Волинської області;

Форсюк
Тамара Миколаївна

секретар судових засідань Рожищенського районного суду Волинської області.


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.