ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 вересня 2018 року N 646

Про зміну складу експертної ради Державного комітету телебачення і радіомовлення України з питань аналізу та оцінки видавничої продукції щодо віднесення її до такої, яка не дозволена до розповсюдження на території України

Відповідно до Положення про експертну раду Державного комітету телебачення і радіомовлення України з питань аналізу та оцінки видавничої продукції щодо віднесення її до такої, яка не дозволена до розповсюдження на території України, затвердженого наказом Держкомтелерадіо від 31.01.2017 N 21 (Положення N 21), наказую:

1. Виключити зі складу експертної ради Державного комітету телебачення і радіомовлення України з питань аналізу та оцінки видавничої продукції щодо віднесення її до такої, яка не дозволена до розповсюдження на території України, затвердженого наказом Держкомтелерадіо від 27.01.2017 N 19 (Наказ N 19), ДОВГИЧА Віталія Андрійовича, завідувача кафедри преси і видавничої діяльності Укртелерадіопресінституту, згідно з поданою ним заявою (додається*).


* Не наводиться.

2. Сектору взаємодії із засобами масової інформації (Божко С. М.) оприлюднити цей наказ на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова Держкомтелерадіо

О. І. Наливайко


Copyright © 2006-2018 epicentre.com.ua. All rights reserved.