ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Дев'ятнадцята сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 16.02.2017 р. N 522

Про незастосування процедур банкрутства до комунального підприємства "Житомиртеплокомуненерго" Житомирської міської ради

З метою захищення від банкрутства комунального підприємства "Житомиртеплокомуненерго" Житомирської міської ради, керуючись частиною 4 статті 214 Господарського кодексу України, статтями 25, 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 85 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", міська рада вирішила:

1. Не застосовувати процедури, передбачені Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", до Комунального підприємства "Житомиртеплокомуненерго" Житомирської міської ради.

2. Звернутися до господарського суду Житомирської області з клопотанням про незастосування до Комунального підприємства "Житомиртеплокомуненерго" Житомирської міської ради процедури, передбаченої Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов'язків.

 

Міський голова

С. І. Сухомлин


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.