Про втрату чинності наказу управління платних послуг, побутового обслуговування населення та нових форм господарювання облдержадміністрації від 08 квітня 1999 року N 2

Розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
від 23 лютого 2017 року N Р-94/0/3-17

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області
03 березня 2017 р. за N 25/1987

Керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації", з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства України:

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ управління платних послуг, побутового обслуговування населення та нових форм господарювання Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 08 квітня 1999 року N 2 "Про затвердження Положення про інформаційно-маркетинговий центр управління платних послуг, побутового обслуговування населення та нових форм господарювання облдержадміністрації "Дніпропобут", зареєстрований в обласному управлінні Міністерства юстиції в Дніпропетровській області 14 квітня 1999 року за N 402.

2. Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення у друкованих засобах масової інформації.

3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на юридичне управління Дніпропетровської обласної державної адміністрації, контроль залишаю за собою.

 

Голова облдержадміністрації

В. М. Резніченко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.