Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 03 лютого 2004 року N 99 "Про створення спеціальних майданчиків тимчасового зберігання транспортних засобів, затриманих підрозділами ДАІ"

Розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
від 3 липня 2017 року N 471

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області
07 липня 2017 р. за N 28/1654

З метою приведення у відповідність з вимогами чинного законодавства України розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року N 731 "Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади", керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 03 лютого 2004 року N 99 "Про створення спеціальних майданчиків тимчасового зберігання транспортних засобів, затриманих підрозділами ДАІ", зареєстроване в Херсонському обласному управлінні юстиції 04 лютого 2004 року за N 5/734.

2. Начальнику юридичного управління апарату Херсонської обласної державної адміністрації Гасанову Р. А. подати це розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Херсонській області в установленому чинним законодавством України порядку.

3. Директору Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської обласної державної адміністрації Савенко О. М. забезпечити публікацію цього розпорядження у засобах масової інформації після його державної реєстрації в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області.

4. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації з дня його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Балоня А. Б.

 

Голова обласної
державної адміністрації

А. А. Гордєєв

ПОГОДЖЕНО:

 

Начальник Головного
управління Національної
поліції в Херсонській області

А. І. Мєріков


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.