ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 березня 2017 року N 362

Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Чемеровецькому районному суді Хмельницької області

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист голови Чемеровецького районного суду Хмельницької області від 20.03.2017 N ЕП-82/17вих, наказую:

1. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Чемеровецькому районному суді Хмельницької області у складі згідно з додатком.

2. Визначити адміністратором під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Чемеровецькому районному суді Хмельницької області Чайковську Людмилу Василівну, старшого секретаря Чемеровецького районного суду Хмельницької області.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Чемеровецького районного суду Хмельницької області та Територіального управління ДСА України в Хмельницькій області.

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

З. Холоднюк

 

Додаток
до наказу ДСА України
22.03.2017 N 362

СКЛАД
конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Чемеровецькому районному суді Хмельницької області

Голова комісії

Лупійчук
Ольга Сергіївна

заступник керівника апарату Чемеровецького районного суду Хмельницької області

Члени комісії

Заклевська
Сніжана Олександрівна

секретар Чемеровецького районного суду Хмельницької області;

Кравченко
Ігор Леонідович

головний спеціаліст Чемеровецького районного суду Хмельницької області;

Мельник
Тетяна Євгеніївна

секретар судового засідання Чемеровецького районного суду Хмельницької області;

Цугель
Тетяна Володимирівна

секретар судового засідання Чемеровецького районного суду Хмельницької області.


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.