ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 березня 2018 року N 85

Про затвердження Антикорупційної програми Державного агентства автомобільних доріг України на 2018 рік

Наказ скасовано(згідно з наказом Державного агентства автомобільних доріг України від 13 квітня 2018 року N 119) (Наказ N 119)

На виконання статті 19 Закону України "Про запобігання корупції" (Закон N 1700-VII), підпункту 1 пункту 5 Положення про Державне агентство автомобільних доріг України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 року N 439 (Постанова N 439), Методології оцінювання корупційних ризиків в діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02 грудня 2016 року N 126 (Рішення N 126), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за N 1718/29848, Методичних рекомендацій щодо підготовки антикорупційних програм органів влади, затверджених рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції України від 19 січня 2017 року N 31 (Методичні рекомендації N 31), з метою запобігання та протидії корупційним правопорушенням в Державному агентстві автомобільних доріг України наказую:

1. Затвердити Антикорупційну програму Державного агентства автомобільних доріг України на 2018 рік (далі - Антикорупційна програма), що додається*.


* Не наводиться.

2. Головному спеціалісту з антикорупційної роботи Укравтодору забезпечити погодження Антикорупційної програми в установленому порядку з Національним агентством з питань запобігання корупції України.

3. Керівникам структурних підрозділів Укравтодору забезпечити щомісячно до 2 числа наступного за звітним та до 20 грудня за рік надання головному спеціалісту з антикорупційної роботи інформації про стан виконання заходів щодо усунення корупційних ризиків до Антикорупційної програми.

4. Головному спеціалісту з антикорупційної роботи (Балашов В. Б.) щомісячно, до 10 числа наступного за звітним та до 31 грудня за рік, а також у разі необхідності, інформувати керівництво Укравтодору про стан виконання Антикорупційної програми.

5. Керівникам підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Укравтодору, ПАТ "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України":

розробити та затвердити в установленому порядку власні антикорупційні програми відповідно до статті 62 Закону України "Про запобігання корупції" (Закон N 1700-VII), Типова антикорупційна програма юридичної особи затверджена рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції 02 березня 2017 року N 75 (Програма N 75), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09 березня 2017 р. за N 326/30194;

призначити уповноважених осіб, відповідальних за реалізацію антикорупційних програм;

про проведену роботу поінформувати Укравтодор та надати завірені належним чином копії антикорупційних програм у триденний термін з дня їх затвердження.

6. Головному спеціалісту по роботі зі ЗМІ та громадськістю Ожиговій О. В. оприлюднити Антикорупційну програму на офіційному веб-сайті (www.ukravtodor.gov.ua) у рубриці "Протидія корупції" протягом трьох робочих днів з дати погодження Антикорупційної програми Національним агентством з питань запобігання корупції України.

7. Покласти персональну відповідальність на керівників структурних підрозділів Укравтодору, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Укравтодору, ПАТ "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" за невиконання чи несвоєчасне виконання завдань, визначених цим наказом, та заходів щодо усунення корупційних ризиків до Антикорупційної програми.

8. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови

С. Новак 


Copyright © 2006-2018 epicentre.com.ua. All rights reserved.