ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Тринадцята сесія

РІШЕННЯ

від 22.03.2017 р. N 13

Про затвердження Положення про герб міста Хмельницького, Положення про прапор міста Хмельницького, Положення про прапор (штандарт) Хмельницького міського голови та втрату чинності рішень міської ради

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Затвердити Положення про герб міста Хмельницького (додаток 1).

2. Затвердити Положення про прапор міста Хмельницького (додаток 2).

3. Затвердити Положення про прапор (штандарт) Хмельницького міського голови (додаток 3).

4. Визнати такими, що втратили чинність, пункти 5, 6 рішення третьої сесії міської ради народних депутатів від 27.09.90 року N 8 "Про використання символіки на території міста Хмельницького", рішення одинадцятої сесії міської ради від 29.10.97 року N 3 "Про затвердження прапора міста Хмельницького".

5. Відповідальність за виконання рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Ю. Сабій.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань охорони здоров'я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова

О. Симчишин

 

Додаток 1
до рішення Хмельницької міської ради
22.03.2017 N 13

Положення
про герб міста Хмельницького

1. Герб міста Хмельницького є офіційним атрибутом місцевого самоврядування і його головним символом.

2. Опис герба міста Хмельницького:

Герб являє собою гербовий щит з фігурою - три золоті (жовті) перехрещені стріли (середня - вістрям донизу, дві - під кутом 90 градусів - вістрям вгору на синьому (лазуровому) тлі). Обрамлення щита золоте (жовте). Форма гербового щита - іспанський закруглений щит. Співвідношення ширини гербового щита до його довжини 2:2,8. Фігура розташована посередині щита і займає (по середній стрілі) 2/3 довжини щита. Щит герба обрамлено золотим (жовтим) декоративним картушем, увінчаним срібною мурованою (міською) короною з трьома зубцями.

3. Еталон герба у авторському виконанні та супровідні документи (Положення) зберігаються в музеї міста Хмельницького (довільного розміру із збереженням пропорцій).

4. Репродукування та тиражування герба міста Хмельницького здійснюється:

у вигляді кольорового, графічного і об'ємного зображення довільною технікою та з довільних матеріалів;

довільних розмірів (з дотриманням основних пропорцій);

при репродукуванні та тиражуванні герба міста Хмельницького має бути збережена кольорова та графічна тотожність, згідно еталону та опису.

5. Зображення герба міста Хмельницького відтворюється:

на фасаді будівлі Хмельницької міської ради;

в сесійній залі Хмельницької міської ради та в приміщенні виконавчого комітету;

на друкованій продукції Хмельницької міської ради;

на офіційних виданнях Хмельницької міської ради;

в приміщеннях офіційних установ та на центральних шляхах при в'їзді у місто.

6. Зображення герба міста Хмельницького використовується:

як елемент святкового оформлення міста під час урочистих церемоній та свят;

під час урочистої церемонії присяги новообраного міського голови;

на дипломі Почесного громадянина міста Хмельницького, відзнаках міської громади, привітальних листах, важливих історичних документах, угодах тощо.

7. Всі підприємства, установи, організації та фізичні особи можуть використовувати тільки затверджене зображення герба міста Хмельницького.

8. Виключні права на використання герба міста Хмельницького належать Хмельницькій міській раді.

 

Секретар міської ради

М. Кривак

Керуючий справами
виконавчого комітету

Ю. Сабій

 

Додаток 2
до рішення Хмельницької міської ради
22.03.2017 N 13

Положення
про прапор міста Хмельницького

1. Прапор міста Хмельницького є офіційним атрибутом місцевого самоврядування і одним з основних символів міста.

2. Опис прапора міста Хмельницького:

Прапор міста Хмельницького являє собою прямокутне полотнище синього (лазурового) кольору співвідношенням сторін 2:3. В центрі розміщено головний елемент міського герба (три схрещені стріли), оточений по колу шістнадцятьма гострокутними рівновеликими трикутниками жовтого (золотого) кольору, що виступає як стилізоване зображення сонця, давнього символу Подільського краю, в центрі якого знаходиться місто Хмельницький, розміром 1/3 довжини прапора.

3. Еталонний зразок прапора міста Хмельницького та супровідні документи (Положення) зберігаються в музеї історії міста Хмельницького (довільного розміру із збереженням пропорцій).

4. Прапор міста Хмельницького використовується з державним прапором України:

на будівлі Хмельницької міської ради (постійно);

під час прийому офіційних делегацій;

під час проведення урочистих церемоній та свят.

5. Прапор може підніматися на громадських спорудах в дні державних і місцевих свят, під час прийому офіційних делегацій, проведенні спортивних змагань, культурних та мистецьких заходів і т. п.

6. При репродукуванні та тиражуванні прапора міста Хмельницького обов'язково має бути збережена кольорова та графічна тотожність до оригіналу його опису.

7. Всі підприємства, установи, організації та фізичні особи можуть використовувати тільки затверджене зображення прапора міста Хмельницького (згідно еталону).

8. Виключні права на використання прапора міста Хмельницького належать Хмельницькій міській раді.

 

Секретар міської ради

М. Кривак

Керуючий справами
виконавчого комітету

Ю. Сабій

 

Додаток 3
до рішення Хмельницької міської ради
22.03.2017 N 13

Положення
про прапор (штандарт) Хмельницького міського голови

1. Прапор (штандарт) Хмельницького міського голови є офіційним атрибутом міського голови та місцевого самоврядування, одним з офіційних символів міста Хмельницького.

2. Опис прапора (штандарта) Хмельницького міського голови:

Прапор (штандарт) міського голови являє собою квадратне полотнище (розміром 100 х 100 см) синього (лазурового) кольору. В центрі розміщено головний елемент міського герба (три схрещених стріли), оточений по колу шістнадцятьма гострокутними рівновеликими трикутниками жовтого (золотого) кольору, що виступає як стилізоване зображення сонця, давнього символу Подільського краю, в центрі якого знаходиться місто Хмельницький. Полотнище прапора (штандарта) обрамлене золотою прямою лиштвою шириною 3 см.

3. Прапор (штандарт) Хмельницького міського голови виготовляється у єдиному екземплярі та постійно зберігається у кабінеті Хмельницького міського голови, а під час скликання сесії міської ради (під головуванням міського голови) вноситься до сесійної зали. Прапор (штандарт) Хмельницького міського голови використовується під час урочистої церемонії передачі влади новообраному міському голові та інших офіційних церемоніях за участю міського голови.

4. При репродукуванні та тиражуванні прапора (штандарта) Хмельницького міського голови обов'язково має бути збережена кольорова та графічна тотожність до оригіналу його опису.

5. Виключні права на використання прапора (штандарта) Хмельницького міського голови належать Хмельницькій міській раді.

 

Секретар міської ради

М. Кривак

Керуючий справами
виконавчого комітету

Ю. Сабій


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.