МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 грудня 2016 року N 586

Про припинення ліквідаційної процедури державного підприємства "Полупанівський кар'єр"

Керуючись статтею 6 Закону України "Про управління об'єктами державної власності", статтею 27 Закону України "Про оренду державного та комунального майна", постановою Кабінету Міністрів України від 22 травня 2006 року N 707 "Про ліквідацію Державного департаменту продовольства", підпунктом 19 пункту 10 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року N 1119 (Постанова N 1119), Порядку повернення орендованих цілісних майнових комплексів державних підприємств після припинення або розірвання договору оренди, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 07 серпня 1997 року N 847, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25 вересня 1997 року за N 446/2250 (із змінами), наказую:

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного департаменту продовольства від 18 січня 2005 року N 3 "Про припинення діяльності державного підприємства "Полупанівський кар'єр".

2. Функції координації роботи державного підприємства "Полупанівський кар'єр" покласти на Департамент з управління державною власністю (І. Кучеренко).

3. Виконуючому обов'язки директора державного підприємства "Полупанівський кар'єр" Філіпенку Владиславу Юрійовичу:

3.1. У тижневий строк розробити та подати Статут державного підприємства "Полупанівський кар'єр" до Мінагрополітики для затвердження і забезпечити його державну реєстрацію.

3.2. Подати квартальну та річну фінансову звітність Департаменту з управління державною власністю.

4. Департаменту з управління державною власністю разом з іншими структурними підрозділами міністерства врахувати зміни, пов'язані зі створенням вищезазначеного державного підприємства, при розробці планів економічного і соціального розвитку та фінансових планів, формуванні переліку державних підприємств, установ і організацій, що входять до сфери управління Мінагрополітики.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра М. Мартинюка.

 

Заступник Міністра
з питань європейської інтеграції

О. Трофімцева


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.