ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.03.2018 р. N 182-од

Про заходи щодо інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України у 2018 році

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2018 р. N 109-р "Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік" (План N 109-р), з метою інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України у 2018 році:

1. Затвердити заходи щодо реалізації в області Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України (Указ N 43/2017) у 2018 році (далі - заходи), що додаються.

2. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам Бережанської, Кременецької, Тернопільської і Чортківської міських рад забезпечити реалізацію заходів та про проведену роботу інформувати управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу обласної державної адміністрації щокварталу до 10 числа останнього місяця звітного періоду.

3. Управлінню міжнародного співробітництва та фандрайзингу обласної державної адміністрації забезпечити координацію і узагальнення проведеної роботи, про стан виконання цього розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію та в установленому порядку Державний комітет телебачення і радіомовлення України щокварталу до 25 числа останнього місяця звітного періоду.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату обласної державної адміністрації ВОНСА І. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

С. С. Барна

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації
12 березня 2018 року N 182-од

ЗАХОДИ
щодо реалізації в області Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України (Указ N 43/2017) у 2018 році

1. Організувати та провести публічні заходи із залученням представників органів державної влади, громадських організацій, представників структур НАТО та посольств держав - членів НАТО, акредитованих в Україні, а також засобів масової інформації.

Управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу обласної державної адміністрації.

Протягом 2018 року.

2. Організувати та провести форум спільно з громадською радою при обласній державній адміністрації на тему: "Підтримка євроатлантичної інтеграції".

Управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей обласної державної адміністрації.

Друге півріччя 2018 року.

3. Забезпечити проведення науково-практичних конференцій, форумів на теми: "Співробітництво Україна - НАТО", "Співробітництво Україна - НАТО як каталізатор реформ", "Імплементація стандартів НАТО в Україні - гарантія захищеності", публічних дебатів та регіональних соціологічних досліджень з питань євроатлантичної інтеграції у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах області.

Управління освіти і науки обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації.

Протягом 2018 року.

4. Забезпечити проведення прес-конференцій та брифінгів з актуальних питань співробітництва України з НАТО.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації обласної державної адміністрації

Протягом 2018 року.

5. Провести в загальноосвітніх навчальних закладах області цикл уроків для учнів старших класів на тему: "Україна - НАТО: міфи і реальність", "Впровадження стандартів НАТО - виклики для України", круглий стіл на тему: "Що для мене значить жити в безпеці", "Відносини Україна - НАТО".

Управління освіти і науки обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації.

Протягом 2018 року.

6. Організувати книжкові експозиції "Україна - НАТО", "Цікаві факти про НАТО" у бібліотеках загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів області та міських бібліотеках.

Управління освіти і науки; культури обласної державної адміністрації, виконавчі комітети Бережанської, Кременецької, Тернопільської та Чортківської міських рад, районні державні адміністрації.

Протягом 2018 року.

7. Організувати і провести конкурс на кращу публікацію в друкованих засобах масової інформації, теле- і радіопередачу про НАТО та державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації обласної державної адміністрації.

Друге півріччя 2018 року.

8. Забезпечити функціонування регіональних інформаційних центрів з питань євроатлантичної інтеграції України в обласних універсальних публічних бібліотеках, провести на їх базі публічні заходи з питань державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції України.

Управління культури обласної державної адміністрації, обласна універсальна бібліотека, обласна бібліотека для молоді, обласна бібліотека для дітей.

Протягом 2018 року.

9. Забезпечити широке висвітлення інформації з питань співробітництва України з НАТО в обласних засобах масової інформації, на офіційній сторінці облдержадміністрації та у соціальних мережах.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації; управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу обласної державної адміністрації; районні державні адміністрації, виконавчі комітети Бережанської, Кременецької, Тернопільської та Чортківської міських рад.

Протягом 2018 року.

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

І. В. Вонс


Copyright © 2006-2018 epicentre.com.ua. All rights reserved.