НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.02.2017 р. N 028-р

Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками структурного підрозділу депо Хмельницького комунального підприємства "Електротранс" водіїв пасажирських тролейбусів міста Хмельницького та Хмельницьким комунальним підприємством "Електротранс" міста Хмельницького

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", розділу 3 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 25.03.2014 N 21 (Положення N 21):

1. Зареєструвати колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками структурного підрозділу депо Хмельницького комунального підприємства "Електротранс" водіїв пасажирських тролейбусів міста Хмельницького та Хмельницьким комунальним підприємством "Електротранс" міста Хмельницького з 10.02.2017 і присвоїти йому реєстраційний номер 017-17/22-В.

Підстава: подання відділення Національної служби посередництва і примирення в Хмельницькій області від 10.02.2017 N 01-22/01-48.

2. Зареєструвати наступну вимогу найманих працівників в частині:

"1. Здійснити... нарахування і виплат надурочних робіт найманим працівникам підприємства за 2016 рік".

3. Відмовити в реєстрації вимоги найманих працівників в частині:

"1. ... в 5-ти денний термін...", оскільки на момент звернення найманих працівників до відділення Національної служби посередництва і примирення в Хмельницькій області термін, вказаний в даній вимозі, минув.

4. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

5. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Хмельницькій області забезпечити сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору (конфлікту) в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98, із змінами.

6. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників структурного підрозділу депо Хмельницького комунального підприємства "Електротранс" водіїв пасажирських тролейбусів міста Хмельницького, Хмельницькому комунальному підприємству "Електротранс" міста Хмельницького, Хмельницькій міській раді, Хмельницькій обласній раді, Хмельницькій обласній державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Хмельницькій області.

 

Голова

О. Окіс


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.