ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 серпня 2017 року N 869

Про внесення змін до наказу ДСА України від 29.12.2016 N 348

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист Територіального управління Державної судової адміністрації України в місті Києві від 15.08.2017 N 4-1368/17, наказую:

1. Внести зміни до наказу ДСА України від 29.12.2016 N 348 "Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Територіальному управлінні ДСА України в місті Києві" (Наказ N 348) (зі змінами), а саме:

пункт 2 наказу викласти в такій редакції:

"2. Визначити адміністратором під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Територіальному управлінні Державної судової адміністрації України в місті Києві Яковлеву Ольгу Олександрівну, головного спеціаліста сектору по роботі з персоналом Територіального управління Державної судової адміністрації України в місті Києві, у разі відсутності Яковлевої О. О. - Поліщука Андрія Миколайовича, головного спеціаліста сектору по роботі з персоналом Територіального управління Державної судової адміністрації України в місті Києві".

2. Внести зміни до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Територіальному управлінні Державної судової адміністрації України в місті Києві, затвердженої наказом ДСА України від 29.12.2016 N 348 (Наказ N 348) (зі змінами), а саме:

включити до складу комісії:

Павлюк Світлану Олександрівну, завідувача сектору по роботі з персоналом Територіального управління Державної судової адміністрації України в місті Києві;

Мельник Юлію Юріївну, головного спеціаліста сектору організаційного забезпечення діяльності судів та судової статистики Територіального управління Державної судової адміністрації України в місті Києві;

виключити зі складу комісії Кічу Наталію Вікторівну, завідувача сектору організаційного забезпечення діяльності судів та судової статистики Територіального управління Державної судової адміністрації України в місті Києві.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Територіального управління Державної судової адміністрації України в місті Києві.

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) розмістити на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база" рубрики "Інше" цей наказ не пізніше наступного робочого дня за днем його видання.

5. Скасувати наказ ДСА України від 21.08.2017 N 866 "Про внесення змін до наказу ДСА України від 29.12.2016 N 348".

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови Державної
судової адміністрації України

О. Булка


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.