ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.03.2017 р. N 333

Київ

Про реконструкцію будівель навчальних закладів у Печерському районі м. Києва

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), з метою забезпечення функціонування дошкільних навчальних закладів, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Здійснити проектування та виконання робіт з реконструкції з надбудовою будівлі, розташованої на території школи I - III ступеня N 5 на вул. Тимірязєвська, 36, для створення навчально-виховного комплексу.

2. Здійснити проектування та виконання робіт з реконструкції з прибудовою будівлі дошкільного навчального закладу N 325 на бульварі Дружби народів, 7-а.

3. Визначити Печерську районну в місті Києві державну адміністрацію замовником виконання робіт, зазначених у пунктах 1, 2 цього розпорядження.

4. Печерській районній в місті Києві державній адміністрації:

4.1. Одержати вихідні дані в установленому порядку.

4.2. Визначити в установленому порядку проектні та підрядні будівельні організації для виконання робіт, зазначених у пунктах 1, 2 цього розпорядження.

4.3. Забезпечити розроблення, проведення експертизи та затвердження в установленому порядку проектної документації для виконання робіт, зазначених у пунктах 1, 2 цього розпорядження.

4.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

4.5. Роботи виконувати згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

4.6. Під час укладення договорів підряду передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки експлуатації об'єктів.

5. Взяти до відома, що фінансування робіт, зазначених у пунктах 1, 2 цього розпорядження, у 2017 році буде здійснюватися в межах показників, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку міста Києва на 2017 рік.

6. Печерській районній в місті Києві державній адміністрації подати до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пунктах 1, 2 цього розпорядження, до програм економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 рік та наступні роки.

7. Взяти до відома, що все майно після завершення робіт, зазначених у пунктах 1, 2 цього розпорядження, зараховується до комунальної власності територіальної громади м. Києва.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.