ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.03.2017 р. N 334

Київ

Про передачу функцій замовника реконструкції дамб мулових полів N 1 та N 2 Бортницької станції аерації

Відповідно до підпункту 1 пункту "а" частини першої статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), з метою оптимізації управлінських рішень для завершення виконання будівельних робіт з реконструкції дамб мулових полів N 1 та N 2 Бортницької станції аерації:

1. Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку передати комунальному підприємству "Дирекція з капітального будівництва та реконструкції "Київбудреконструкція" функції замовника реконструкції дамб мулових полів N 1 та N 2 Бортницької станції аерації всі наявні документи, які засвідчують права замовника, обсяги незавершеного будівництва на момент передачі, договірну і бухгалтерську документацію, інформацію, яка є важливою для їх здійснення, відповідно до законодавства.

2. Комунальному підприємству "Дирекція з капітального будівництва та реконструкції "Київбудреконструкція":

2.1. Визначити генеральну підрядну будівельну організацію для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, в установленому порядку.

2.2. Забезпечити дотримання вимог законодавства України щодо порядку виконання будівельних робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, в установленому порядку.

2.3. Під час укладання договору підряду на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, обов'язково передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки експлуатації об'єктів.

2.4. Забезпечити дотримання вимог Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

3. Взяти до відома, що фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, у 2017 році буде здійснюватися в межах показників, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік, затвердженою рішенням Київської міської ради від 12 грудня 2016 року N 553/1557.

4. Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) подати до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до програм економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 рік та наступні роки.

5. Взяти до відома, що після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, та прийняття об'єктів в експлуатацію все майно зараховується до комунальної власності територіальної громади міста Києва в установленому порядку.

6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2013 року N 2342 "Про деякі питання проектування та виконання будівельних робіт по об'єкту "Реконструкція дамб мулових полів N 1 та N 2 Бортницької станції аерації" (Розпорядження N 2342).

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва П. О.

 

Голова

В. Кличко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.