ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.04.2017 р. N 467

Київ

Про проведення в 2017 році фестивалю "В пошуках made in Ukraine" на Контрактовій площі у місті Києві

Відповідно до підпункту 7 пункту "а" частини першої статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 15 статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Порядку організації та проведення в Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, враховуючи звернення фізичної особи - підприємця Савостіної Юлії Юріївни від 23 лютого 2017 року, з метою підвищення іміджу України, популяризації українських товарів та забезпечення дозвілля киян і гостей міста:

1. Підтримати ініціативу фізичної особи - підприємця Савостіної Юлії Юріївни щодо проведення з 21 до 24 квітня 2017 року фестивалю "В пошуках made in Ukraine" на Контрактовій площі у місті Києві (далі - фестиваль).

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення фестивалю, в тому числі дотримання правил пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту, взяла на себе фізична особа - підприємець Савостіна Юлія Юріївна.

3. Фізичній особі - підприємцю Савостіній Юлії Юріївні:

3.1. Здійснювати розміщення об'єктів торгівлі та харчування, місць для розваг та культурно-масових заходів під час проведення фестивалю відповідно до схеми, погодженої з Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3.2. Забезпечити проведення культурно-масової програми на території проведення фестивалю.

3.3. Забезпечити виконання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки та проведення фестивалю, а також відновлення порушеного благоустрою, в тому числі забезпечити встановлення додаткових урн, контейнерів для збору побутових відходів, туалетних модульних кабін, їх належне утримання та обслуговування, своєчасне вивезення сміття та прибирання території.

3.4. Забезпечити виконання суб'єктами господарювання - учасниками фестивалю вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами" під час проведення фестивалю.

3.5. В установленому порядку розробити, погодити з Управлінням патрульної поліції в місті Києві Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) тимчасову схему організації дорожнього руху на період проведення фестивалю.

4. Подільській районній в місті Києві державній адміністрації:

4.1. Сприяти вирішенню організаційних питань, пов'язаних з проведенням фестивалю.

4.2. Забезпечити контроль за виконанням суб'єктами господарювання - учасниками фестивалю рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами" під час проведення фестивалю.

5. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановлено порядку на час проведення фестивалю внести зміни у роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування відповідно до затвердженої тимчасової схеми організації дорожнього руху.

6. Комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" у разі необхідності призупинити функціонування паркувальних майданчиків в межах проведення фестивалю.

7. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити за зверненням фізичної особи - підприємця Савостіної Юлії Юріївни чергування бригади швидкої (екстреної) медичної допомоги під час проведення фестивалю.

8. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити інформування мешканців столиці про проведення фестивалю в комунальних засобах масової інформації.

9. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та Управління патрульної поліції в місті Києві Департаменту патрульної поліції Національної поліції України забезпечити в межах компетенції:

9.1. Охорону громадського порядку під час підготовки та проведення фестивалю.

9.2. Заборону руху всіх видів транспорту на Контрактової площі на період проведення фестивалю.

9.3. Умови вільного заїзду і виїзду до території проведення фестивалю автотранспорту, який перевозитиме відповідне обладнання.

9.4. Забезпечити недопущення порушень правил зупинки та стоянки в місці проведення фестивалю.

10. Просити публічне акціонерне товариство "КИЇВЕНЕРГО" здійснити за зверненням фізичної особи - підприємця Савостіної Юлії Юріївні підключення об'єктів торгівлі та громадського харчування до електромереж за спрощеною (тимчасовою) схемою у встановленому порядку під час проведення фестивалю.

11. Просити Головне управління ДСНС України в м. Києві забезпечити чергування пожежної машини, здійснення пожежної безпеки та державного пожежного нагляду, запобігання виникненню інших надзвичайних ситуацій під час проведення фестивалю.

12. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Пліса Г. В.

 

Голова

В. Кличко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.