ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.08.2017 р. N 1033

Київ

Про проведення культурно-масового заходу "Фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов" на Контрактовій площі

Відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Положення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року N 2025, рішень Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418 "Про визначення порядку організації та проведення у Києві недержавних масових громадських заходів політичного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру", від 25 грудня 2008 року N 1051/1051 "Про Правила благоустрою міста Києва", враховуючи лист Німецького культурного центру "Goethe-Institut" при Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні від 28 квітня 2017 року, з метою організації змістовного дозвілля киян і гостей міста, укріплення міжнародних культурних зв'язків, утвердження міста Києва як європейського культурного центру:

1. Підтримати ініціативу Німецького культурного центру "Goethe-Institut" при Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні щодо проведення 09 та 10 вересня 2017 року культурно-масового заходу "Фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов" на Контрактовій площі та прилеглих до неї вулицях (від перехрестя вулиць Межигірської та Спаської до перехрестя вулиць Петра Сагайдачного та Андріївської, на вул. Григорія Сковороди від Контрактової площі до перетину з вул. Волоською).

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку, проведення, фінансування та дотримання і виконання вимог пожежної і техногенної безпеки під час підготовки та проведення культурно-масового заходу "Фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов" взяв на себе Німецький культурний центр "Goethe-Institut" при Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

3. Взяти до відома, що:

3.1. Монтаж конструкцій і обладнання, необхідного для проведення культурно-масового заходу "Фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов", буде здійснюватися 07 та 08 вересня 2017 року.

3.2. Демонтаж конструкцій і обладнання буде здійснюватися 11 вересня 2017 року.

4. Німецькому культурному центру "Goethe-Institut" при Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні:

4.1. До початку проведення культурно-масового заходу "Фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов" розробити та погодити з Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схему організації території з відображенням об'єктів та конструкцій, які планується розмістити під час проведення заходу, та матеріалами щодо їх візуального зображення, розмірів, площ.

4.2. Забезпечити:

4.2.1. Дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

4.2.2. Виконання суб'єктами господарювання на визначеній території вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами".

4.2.3. Дотримання та виконання вимог пожежної і техногенної безпеки під час підготовки та проведення культурно-масового заходу "Фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов".

4.2.4. Укладення договорів на прибирання території та вивезення сміття з території проведення культурно-масового заходу "Фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов".

4.2.5. Розроблення, погодження в установленому порядку з Головним управлінням національної поліції у м. Києві та подання на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схеми організації дорожнього руху на час проведення культурно-масового заходу "Фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов".

5. Комісії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, утвореній відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 червня 2015 року N 623 (Розпорядження N 623), до початку проведення культурно-масового заходу "Фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов" здійснити обстеження місця його проведення з урахуванням погодженої відповідно до підпункту 4.1 пункту 4 цього розпорядження схеми організації території, за результатами якого скласти акт з висновком про відповідність або невідповідність цього місця встановленим вимогам та надати його Німецькому культурному центру "Goethe-Institut" при Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні та Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

6. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити:

6.1. Охорону громадського порядку на Контрактовій площі під час проведення культурно-масового заходу "Фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов".

6.2. Недопущення порушень правил зупинки, стоянки в місцях проведення культурно-масового заходу "Фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов".

6.3. Заборону руху транспортних засобів 09 та 10 вересня 2017 року на Контрактовій площі та прилеглих до неї вулицях (від перехрестя вулиць Межигірської та Спаської до перехрестя вулиць Петра Сагайдачного та Андріївської, на вул. Григорія Сковороди від Контрактової площі до перетину з вул. Волоською) на час проведення культурно-масового заходу "Фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов".

7. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку на час проведення культурно-масового заходу "Фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов" внести зміни у роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, шлях слідування яких проходить вулицями, визначеними відповідно до затвердженої схеми організації дорожнього руху.

8. Просити Головне управління ДСНС України у м. Києві забезпечити чергування пожежно-рятувальної техніки під час проведення культурно-масового заходу "Фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов" у встановленому порядку.

9. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення культурно-масового заходу "Фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов" за зверненням Німецького культурного центру "Goethe-lnstitut" при Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

10. Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Подільській районній в місті Києві державній адміністрації:

10.1. Здійснювати контроль за дотриманням вимог організації території проведення культурно-масового заходу "Фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов" відповідно до схеми, погодженої згідно з підпунктом 4.1 пункту 4 цього розпорядження, та наявністю акта, складеного згідно з пунктом 5 цього розпорядження.

10.2. Забезпечити контроль за виконанням торговельними підприємствами та організаціями, комунальними службами районів постійного санітарного прибирання об'єктів торгівлі та обслуговування населення під час проведення культурно-масового заходу "Фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов".

11. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити висвітлення інформації про зміни в організації дорожнього руху та в роботі маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування в комунальних засобах масової інформації м. Києва.

12. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.