КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 16 травня 2018 р. N 371

Київ

Про внесення змін до пункту 11 Типової технологічної схеми здійснення митного контролю повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними, у пунктах пропуску через державний кордон

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести зміни до пункту 11 Типової технологічної схеми здійснення митного контролю повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними, у пунктах пропуску через державний кордон, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 р. N 451 "Питання пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними" (Постанова N 451) (Офіційний вісник України, 2012 р., N 40, ст. 1546, N 91, ст. 3674), виклавши абзаци восьмий і дев'ятий в такій редакції:

"Контроль за реекспортом (реімпортом) повітряного судна здійснюється митними органами на підставі інформації про виліт повітряного судна з аеропорту та приліт його в аеропорт України, яка щодня отримується ДФС та Адміністрацією Держприкордонслужби на безоплатній основі від Державного підприємства обслуговування повітряного руху України.

Порядок отримання інформації встановлюється Мінфіном та МВС за погодженням з Мінінфраструктури.".

2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 67


Copyright © 2006-2018 epicentre.com.ua. All rights reserved.