ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 березня 2017 року N 363

Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Городоцькому районному суді Хмельницької області

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист Територіального управління ДСА України в Хмельницькій області від 15.12.2016 N ЕП-416/16-вих, наказую:

1. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Городоцькому районному суді Хмельницької області у складі згідно з додатком.

2. Визначити адміністратором під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Городоцькому районному суді Хмельницької області Жолобайло Олену Володимирівну, заступника керівника апарату Городоцького районного суду Хмельницької області.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Городоцького районного суду Хмельницької області та Територіального управління ДСА України в Хмельницькій області.

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

З. Холоднюк

 

Додаток
до наказу ДСА України
22.03.2017 N 363

СКЛАД
конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Городоцькому районному суді Хмельницької області

Голова комісії

Терещук
Наталія Афанасіївна

секретар судових засідань Городоцького районного суду Хмельницької області

Члени комісії

Вільчинський
Олександр Васильович

головний спеціаліст Городоцького районного суду Хмельницької області;

Жиловська
Тетяна Валентинівна

секретар судових засідань Городоцького районного суду Хмельницької області;

Романюк
Валентина Вікторівна

секретар Городоцького районного суду Хмельницької області;

Стебло
Леся Василівна

секретар судових засідань Городоцького районного суду Хмельницької області.


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.