ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.03.2017 р. N 336

Київ

Про капітальний ремонт першого поверху адміністративного будинку Київської міської ради на вул. Хрещатик, 36 у Шевченківському районі для створення публічного простору

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", законів України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), "Про столицю України місто-герой Київ", "Про охорону культурної спадщини", рішення Київської міської ради від 09 лютого 2017 року N 816/1820 "Про питання організації публічного простору в адміністративному будинку Київської міської ради", з метою організації зручного публічного простору в адміністративному будинку Київської міської ради на вул. Хрещатик, 36 у Шевченківському районі:

1. Визначити комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" (далі - КП "Спецжитлофонд") замовником капітального ремонту першого поверху адміністративного будинку Київської міської ради на вул. Хрещатик, 36 у Шевченківському районі для створення публічного простору.

2. КП "Спецжитлофонд" у встановленому порядку:

2.1. Отримати вихідні дані на проектування.

2.2. Забезпечити розроблення та затвердження проектної документації.

2.3. Визначити генеральні проектну та підрядну будівельну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

2.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

2.5. Під час укладання договору підряду на виконання робіт з капітального ремонту обов'язково передбачити умови щодо надання підрядною організацією гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки експлуатації об'єкта.

2.6. Одержати дозвіл відповідного органу охорони культурної спадщини на проведення робіт.

3. Департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надати в установленому порядку до Департамент} економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до програм економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік та наступні роки.

4. Взяти до відома, що все майно після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, та прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію зараховується до комунальної власності територіальної громади міста Києва у встановленому порядку.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської державної адміністрації Спасибка О. В.

 

Голова

В. Кличко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.