ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 березня 2017 року N 364

Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Зборівському районному суді Тернопільської області

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист керівника апарату Зборівського районного суду Тернопільської області від 17.03.2017 N 1.1/27/2017, наказую:

1. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Зборівському районному суді Тернопільської області у складі згідно з додатком.

2. Визначити адміністратором під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Зборівському районному суді Тернопільської області Лучин Ірину Зіновіївну, консультанта суду (по роботі з персоналом) Зборівського районного суду Тернопільської області.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Зборівського районного суду Тернопільської області та Територіального управління ДСА України у Тернопільській області.

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

З. Холоднюк

 

Додаток
до наказу ДСА України
22.03.2017 N 364

СКЛАД
конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Зборівському районному суді Тернопільської області

Голова комісії

Касій
Оксана Володимирівна

заступник керівника апарату Зборівського районного суду Тернопільської області

Члени комісії

Гнатишин
Надія Ярославівна

секретар судового засідання Зборівського районного суду Тернопільської області;

Дармопук
Лілія Володимирівна

секретар Зборівського районного суду Тернопільської області;

Кравець
Ганна Ярославівна

старший секретар Зборівського районного суду Тернопільської області;

Криницька
Світлана Дмитрівна

консультант Зборівського районного суду Тернопільської області.


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.