ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.08.2017 р. N 1042

Київ

Про проведення Міжнародного фестивалю ковальства та ремісництва "Гранат Фест" на території парку імені Пушкіна у Шевченківському районі

Відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Положення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року N 2025, рішення Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418 "Про визначення порядку організації та проведення у Києві недержавних масових громадських заходів політичного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру", рішення Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051 "Про Правила благоустрою міста Києва", враховуючи листи громадської організації "Всеукраїнське об'єднання Хендмейдерів" від 05 липня 2017 року N 01/05/00269 та від 12 липня 2017 року N 02/05/00283, з метою збереження та підтримки українських національних традицій, популяризації ручної майстерності в Україні, організації змістовного дозвілля киян і гостей міста Києва:

1. Підтримати ініціативу громадської організації "Всеукраїнське об'єднання Хендмейдерів" щодо проведення з 30 серпня 2017 року до 03 вересня 2017 року Міжнародного фестивалю ковальства та ремісництва "Гранат Фест" на території парку імені Пушкіна у Шевченківському районі.

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку, проведення, в тому числі фінансування, дотримання та виконання вимог пожежної і техногенної безпеки Міжнародного фестивалю ковальства та ремісництва "Гранат Фест" взяла на себе громадська організація "Всеукраїнське об'єднання Хендмейдерів".

3. Взяти до відома, що:

3.1. Монтаж конструкцій і обладнання, необхідного для проведення Міжнародного фестивалю ковальства та ремісництва "Гранат Фест" буде здійснюватися 29 серпня 2017 року з 09.00 до 20.00.

3.2. Демонтаж конструкцій і обладнання буде здійснюватися 04 вересня 2017 року з 09.00 до 20.00.

4. Громадській організації "Всеукраїнське об'єднання Хендмейдерів":

4.1. До початку проведення Міжнародного фестивалю ковальства та ремісництва "Гранат Фест" розробити і погодити з Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та балансоутримувачем парку імені Пушкіна схему організації території з відображенням об'єктів та конструкцій, які планується розмістити під час проведення заходу, та матеріалами щодо їх візуального зображення, розмірів, площ.

4.2. Забезпечити:

4.2.1. Дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, природоохоронного законодавства під час підготовки та проведення Міжнародного фестивалю ковальства та ремісництва "Гранат Фест" та відновлення порушеного благоустрою.

4.2.2. Виконання суб'єктами господарювання - учасниками фестивалю вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами" під час проведення фестивалю.

4.2.3. Дотримання та виконання вимог пожежної і техногенної безпеки під час підготовки та проведення Міжнародного фестивалю ковальства та ремісництва "Гранат Фест".

4.2.4. Укладення договорів на прибирання території та вивезення сміття з території проведення Міжнародного фестивалю ковальства та ремісництва "Гранат Фест".

4.3. Погодження в Головному управлінні ДСНС України у м. Києві в установленому порядку схеми розміщення тимчасових конструкцій і обладнання під час проведення Міжнародного фестивалю ковальства та ремісництва "Гранат Фест".

5. Просити Головне управління Національної поліції України у м. Києві та Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити:

5.1. Охорону громадського порядку на території парку імені Пушкіна у Шевченківському районі під час проведення Міжнародного фестивалю ковальства та ремісництва "Гранат Фест".

5.2. Недопущення порушень правил зупинки, стоянки на території проведення Міжнародного фестивалю ковальства та ремісництва "Гранат Фест".

6. Просити Головне управління ДСНС України у м. Києві забезпечити чергування пожежно-рятувальної техніки під час проведення Міжнародного фестивалю ковальства та ремісництва "Гранат Фест" в установленому порядку.

7. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення Міжнародного фестивалю ковальства та ремісництва "Гранат Фест" за зверненням громадської організації "Всеукраїнське об'єднання Хендмейдерів".

8. Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації:

8.1. Здійснювати контроль за дотриманням вимог організації території проведення Міжнародного фестивалю ковальства та ремісництва "Гранат Фест" відповідно до схеми, погодженої згідно з підпунктом 4.1 пункту 4 цього розпорядження, та перевірити наявність акта, складеного згідно з пунктом 9 цього розпорядження.

8.2. Забезпечити контроль за виконанням торговельними підприємствами та організаціями, комунальними службами районів постійного санітарного прибирання території під час проведення Міжнародного фестивалю ковальства та ремісництва "Гранат Фест".

9. Комісії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, утвореній відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 червня 2015 року N 623 (Розпорядження N 623), до початку проведення Міжнародного фестивалю ковальства та ремісництва "Гранат Фест" здійснити обстеження місця його проведення з урахуванням погодженої відповідно до підпункту 4.1 пункту 4 цього розпорядження схеми організації території, за результатами якого скласти акт з висновком про відповідність або невідповідність цього місця встановленим вимогам та надати його громадській організації "Всеукраїнське об'єднання Хендмейдерів" та Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.