КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 16 травня 2018 р. N 372

Київ

Про внесення змін до Положення про Державну службу експортного контролю України

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Положення про Державну службу експортного контролю України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. N 159 (Постанова N 159) (Офіційний вісник України, 2015 р., N 28, ст. 801), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 21

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 16 травня 2018 р. N 372

ЗМІНИ,
що вносяться до Положення про Державну службу експортного контролю України (Постанова N 159)

1. У підпункті 3 пункту 5 слова ", формує кадровий резерв" виключити.

2. Пункт 9 викласти в такій редакції:

"9. Держекспортконтроль очолює Голова, який призначається на посаду та звільняється з посади Кабінетом Міністрів України за пропозицією Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

Комісія з питань вищого корпусу державної служби вносить на розгляд Кабінету Міністрів України пропозиції щодо кандидатури для призначення на посаду Голови Держекспортконтролю за результатами конкурсу відповідно до законодавства про державну службу.".

3. У пункті 10:

1) підпункт 8 виключити;

2) підпункт 12 викласти в такій редакції:

"12) призначає на посаду та звільняє з посади керівників і заступників керівників самостійних структурних підрозділів апарату Держекспортконтролю та інших державних службовців апарату Держекспортконтролю у порядку, передбаченому законодавством;".

4. Пункт 11 викласти в такій редакції:

"11. Голова Держекспортконтролю має двох заступників, у тому числі одного першого, які призначаються на посаду Кабінетом Міністрів України на підставі пропозицій Комісії з питань вищого корпусу державної служби за результатами конкурсу відповідно до законодавства про державну службу.

Заступники Голови Держекспортконтролю звільняються з посади Кабінетом Міністрів України на підставі пропозицій Комісії з питань вищого корпусу державної служби відповідно до законодавства про державну службу.".

5. У тексті Положення слова "Міністр економічного розвитку і торгівлі" в усіх відмінках замінити словами "Перший-віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі" у відповідному відмінку.


Copyright © 2006-2018 epicentre.com.ua. All rights reserved.