ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.08.2017 р. N 1039

Київ

Про деякі питання щодо формування кадрового резерву на посади керівників структурних підрозділів з експлуатації житлового фонду підприємств, заснованих на комунальній власності територіальної громади міста Києва та віднесених до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про житлово-комунальні послуги", Положення про Департамент житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 07 березня 2012 року N 369 (Розпорядження N 369) (в редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 01 серпня 2012 року N 1357 (Розпорядження N 1357)), з метою підвищення рівня професійної підготовки кадрів у сфері житлово-комунального господарства шляхом формування на засадах рівності та прозорості кадрового резерву на посади керівників структурних підрозділів з експлуатації житлового фонду підприємств, заснованих на комунальній класності територіальної громади міста Києва та віднесених до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій:

1. Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

1.1. Розробити та затвердити методичні рекомендації щодо формування кадрового резерву на посади керівників структурних підрозділів з експлуатації житлового фонду підприємств, заснованих на комунальній власності територіальної громади міста Києва та віднесених до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій.

1.2. Утворити комісію з питань формування кадрового резерву на посади керівників структурних підрозділів з експлуатації житлового фонду підприємств, заснованих на комунальній власності територіальної громади міста Києва та віднесених до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва П. О.

 

Голова

В. Кличко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.