ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 17 лютого 2017 року N 28

Київ

Про визнання обраним народним депутатом України на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі Бендюженка Ф. В.

До Центральної виборчої комісії 15 лютого 2017 року надійшла копія свідоцтва про смерть 8 лютого 2017 року народного депутата України Ваната Петра Михайловича, обраного на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", що згідно з пунктом 7 частини другої, частиною п'ятою статті 81 Конституції України та пунктом 5 статті 4 Закону України "Про статус народного депутата України" засвідчує дострокове припинення повноважень зазначеного народного депутата України з дня його смерті.

У зв'язку з цим Центральна виборча комісія зазначає.

За змістом частини першої статті 105 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Закон N 4061-VI) в разі дострокового припинення повноважень народного депутата України, обраного в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на підставах і в порядку, передбачених Конституцією України і законами України, у строк, не пізніше як на шостий день з дня отримання копії свідоцтва про смерть, Центральна виборча комісія своїм рішенням визнає обраним народним депутатом України наступного за черговістю кандидата в народні депутати України у виборчому списку відповідної політичної партії.

Кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року зареєстровано постановою Центральної виборчої комісії від 23 вересня 2014 року N 1085 (Постанова N 1085).

Враховуючи викладене, відповідно до пункту 7 частини другої, частини п'ятої статті 81 Конституції України, пункту 5 статті 4 Закону України "Про статус народного депутата України", частини першої статті 105 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Закон N 4061-VI) та протоколу Центральної виборчої комісії про результати виборів народних депутатів України в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від 10 листопада 2014 року, керуючись статтями 11 - 13, пунктами 14, 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Визнати обраним народним депутатом України на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі:

Бендюженко Федір Володимирович, 1982 року народження, освіта вища, начальник управління контролю за виконанням рішень, Державна виконавча служба України, проживає в місті Києві, член Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", включений до виборчого списку Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" під N 80.

2. Витяг із цієї постанови про визнання Бендюженка Ф. В. обраним народним депутатом України оприлюднити шляхом опублікування в газетах "Голос України" та "Урядовий кур'єр".

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

М. ОХЕНДОВСЬКИЙ


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.