МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 березня 2017 року N 478

Про розширення бази для проведення дослідно-експериментальної роботи за темою "Психолого-педагогічні умови становлення ціннісних орієнтацій дітей в ігровій та навчальній діяльності освітньої системи "Радість розвитку"

Відповідно до Положення про експериментальний загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 20 лютого 2002 року N 114, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13 травня 2002 року за N 428/6716 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 23 листопада 2009 року N 1054), наказу Міністерства освіти і науки України від 28 квітня 2015 року N 480 "Про проведення дослідно-експериментальної роботи на базі мережі навчальних закладів Оболонського району м. Києва", враховуючи клопотання Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 06.09.2016 року N 12-01-08-2828, та з метою розширення бази для проведення дослідно-експериментальної роботи за темою "Психолого-педагогічні умови становлення ціннісних орієнтацій дітей в ігровій та навчальній діяльності освітньої системи "Радість розвитку" наказую:

1. Надати статус експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів всеукраїнського рівня навчально-виховному комплексу "загальноосвітня школа I - III ступенів природничо-математичний ліцей" Макарівської районної державної адміністрації, Маковищанському навчально-виховному об'єднанню "загальноосвітня школа I ступеня - дитячий садок" Макарівської районної державної адміністрації (далі - експериментальні навчальні заклади).

2. Включити навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа I - III ступенів природничо-математичний ліцей" Макарівської районної державної адміністрації, Маковищанське навчально-виховне об'єднання "загальноосвітня школа I ступеня - дитячий садок" Макарівської районної державної адміністрації до списку навчальних закладів для проведення дослідно-експериментальної роботи за темою "Психолого-педагогічні умови становлення ціннісних орієнтацій дітей в ігровій та навчальній діяльності освітньої системи "Радість розвитку", затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 28 квітня 2015 року N 480 "Про проведення дослідно-експериментальної роботи на базі мережі навчальних закладів Оболонського району м. Києва".

3. Інституту модернізації змісту освіти забезпечити надання організаційної та науково-методичної допомоги педагогічним колективам експериментальних навчальних закладів щодо проведення дослідно-експериментальної роботи.

4. Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації сприяти експериментальним навчальним закладам у забезпеченні необхідних умов щодо організації та проведення дослідно-експериментальної роботи.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Хобзея П. К.

 

Міністр

Л. Гриневич


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.