НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 20.02.2017 р. N 50-0006/13578

Департамент грошового обігу

Банкам України та їх філіям

Про дослідження сумнівних банкнот іноземної валюти та повернення банкнот, визнаних справжніми

Відповідно до внесених змін (Постанова N 3)1 до Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні (Постанова N 174)2 сумнівні банкноти іноземної валюти банк (філія, відділення) надсилає безпосередньо до управління грошового обігу по м. Києву і Київській області Департаменту грошового обігу.


1 затверджені постановою Правління Національного банку України від 11.01.2017 N 3 (Постанова N 3);

2 затверджена постановою Правління Національного банку України від 01.06.2011 N 174 (Постанова N 174).

Банкноти іноземної валюти, які за результатами дослідження визнано справжніми, управління грошового обігу по м. Києву і Київській області відправлятиме банку (філії, відділенню) спецзв'язком (фельд'єгерським зв'язком).

За умовами договору між Національним банком України та Державною фельд'єгерською службою доставка кореспонденції здійснюється тільки до юридичних осіб, розміщених в обласних центрах.

Враховуючи зазначене, просимо сумнівні банкноти іноземної валюти надсилати для проведення досліджень через головні офіси або обласні філії / регіональні управління банків.

Якщо сумнівні банкноти іноземної валюти надійдуть для дослідження від інших відділень банків, наприклад, розміщених у містах Кривий Ріг, Кременчук тощо, то справжні банкноти будуть повертатись обласним філіям відповідних банків (Дніпропетровській, Полтавській тощо).

Підтвердження про отримання справжніх банкнот іноземної валюти необхідно направляти управлінню грошового обігу по м. Києву і Київській області Департаменту грошового обігу.

Повідомляємо, що дана вимога буде врегульована під час внесення чергових змін до відповідних нормативно-правових та розпорядчих актів Національного банку України.

 

Директор Департаменту
грошового обігу

В. П. Зайвенко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.