ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.03.2017 р. N 316

Київ

Про водопостачання селища Рибне Дніпровського району

Відповідно до статті 30, підпункту 1 пункту "а" частини першої статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), з метою забезпечення водопостачання селища Рибне Дніпровського району:

1. Здійснити проектування та виконання робіт з водопостачання селища Рибне Дніпровського району.

2. Визначити Департамент житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) замовником проектування та виконання робіт з водопостачання селища Рибне Дніпровського району.

3. Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

3.1. Визначити генеральну проектну та генеральну підрядну будівельну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, в установленому порядку.

3.2. Забезпечити розроблення та затвердження в установленому порядку проектної документації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.3. Одержати вихідні дані для проектування в установленому порядку.

3.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт, земельного, лісового, водного законодавства та законодавства про надра.

3.5. Роботи виконувати згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

3.6. Під час укладання договору підряду на виконання робіт з будівництва передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки експлуатації об'єкта.

4. Взяти до відома, що фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, у 2016 році здійснюється відповідно до показників Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2016 рік, затвердженої рішенням Київської міської ради від 22 грудня 2015 року N 60/60 (Програма N 60/60).

5. Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) подати до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до програм економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік та наступні роки.

6. Взяти до відома, що майно після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, та прийняття в експлуатацію об'єкта зараховується до комунальної власності територіальної громади міста Києва в установленому порядку.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.