ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.03.2017 р. N 312

Київ

Про організацію заходів з підготовки до проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу в 2017 році у місті Києві

Відповідно до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", рішення Київської міської ради від 28 липня 2016 року N 859/859 "Про затвердження Міської цільової програми поліпшення організації підготовки громадян до військової служби, приписки до призовної дільниці, призову на строкову військову службу, призову військовозобов'язаних під час мобілізації, прийняття на військову службу за контрактом на 2016 - 2018 роки" (Рішення N 859/859):

1. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити перевезення військово-лікарської комісії Київського міського військового комісаріату, призовників з призовних дільниць на Київський міський збірний пункт, військовозобов'язаних, призваних під час мобілізації, а також мобільних груп у складі представників військових комісаріатів та правоохоронних органів для розшуку призовників та військовозобов'язаних, які ухиляються від призову. Здійснити заходи щодо визначення підприємств-виконавців для перевезення призовників та військово-лікарської комісії відповідно до заявок Київського міського військового комісаріату та укласти відповідні договори з виконавцями в установленому порядку.

2. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити в установленому порядку військово-лікарську комісію Київського міського військового комісаріату медичним інструментарієм і господарським майном, необхідним для медичного обстеження громадян призовного віку під час приписки до призовної дільниці, організації та проведення чергових призовів на строкову військову службу, призову військовозобов'язаних за мобілізацією, прийняття на військову службу за контрактом.

3. Районним в місті Києві державним адміністраціям забезпечити в установленому порядку медичне обстеження громадян призовного віку під час приписки до призовної дільниці, організації та проведення чергових призовів на строкову військову службу, призову військовозобов'язаних за мобілізацією, прийняття на військову службу за контрактом районними військово-лікарськими комісіями.

4. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Київському міському військовому комісаріату подавати інформацію про використані кошти до апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щоквартально до 15 числа першого місяця, що настає за звітним періодом.

5. Апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) подавати Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та постійній комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку інформацію про стан виконання Міської цільової програми поліпшення організації підготовки громадян до військової служби, приписки до призовної дільниці, призову на строкову військову службу, призову військовозобов'язаних під час мобілізації, прийняття на військову службу за контрактом на 2016 - 2018 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 28 липня 2016 року N 859/859 (Рішення N 859/859), щоквартально до 01 числа другого місяця, що настає за звітним періодом.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.