Про затвердження натуральних норм забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом для надання пільг і житлових субсидій у 2017 році

Розпорядження Полтавської обласної державної адміністрації
від 16 березня 2017 року N 151

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області
23 березня 2017 р. за N 57/2504

Відповідно до пункту 2 статті 102 Бюджетного кодексу України, статті 6, пункту 10 статті 13, статті 23 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 року N 1763 "Про надання населенню субсидій готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива", пункту 3 Порядку надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року N 77 (із змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року N 356 "Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам" (Постанова N 356) (із змінами), додатка 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 01 липня 2016 року N 399 "Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2017 рік та основних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2018 і 2019 роки" (Постанова N 399):

1. Затвердити натуральні норми забезпечення населення області твердим паливом і скрапленим газом, відповідно до яких населенню надаються пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам:

натуральні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом для надання пільг - відповідно одна тонна та один балон на домогосподарство на рік;

натуральні норми забезпечення населення твердим паливом для надання житлових субсидій - 2 тони на домогосподарство на рік;

натуральні норми забезпечення населення скрапленим газом, який використовується для приготування їжі, для надання населенню житлових субсидій, виходячи з розрахунку: два балони (42 кілограми) на рік на одну-дві особи, три балони (63 кілограми) - на три - чотири особи, чотири балони (84 кілограми) - на п'ять і більше осіб.

2. У 2017 році для надання пільг і житлових субсидій населенню на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам застосовуються граничні показники вартості, встановлені та проіндексовані відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року N 356 "Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам" (Постанова N 356) (із змінами):

твердого палива - 2162 гривні за одну тонну;

скрапленого газу - 216,2 гривень за один балон.

3. Районним державним адміністраціям надавати пільги на тверде паливо та скраплений газ у натуральній формі або готівкою із застосуванням граничних показників вартості однієї тони твердого палива та одного балону скрапленого газу, затверджених пунктом 2 цього розпорядження.

4. Рекомендувати міськвиконкомам міст обласного значення, у разі прийняття рішення про надання пільг на тверде паливо та скраплений газ у натуральній формі або готівкою, застосовувати граничні показники вартості однієї тони твердого палива та одного балону скрапленого газу, затверджені пунктом 2 цього розпорядження.

5. Департаменту соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації (Корнієнко Л. В.) у встановленому законодавством порядку забезпечити подання цього розпорядження до Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для державної реєстрації та спільно з Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації (Штефан В. Г.) після реєстрації оприлюднити це розпорядження у Загальнодержавній громадсько-політичній газеті "Зоря Полтавщини".

6. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Пругла О. Є.

 

Голова
обласної державної адміністрації

В. Головко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.