ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.03.2017 р. N 116

Про модернізацію центру надання адміністративних послуг Старовижівської районної державної адміністрації в рамках проекту технічної допомоги Європейського Союзу "Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади"

Відповідно до статей 6, 26, 28, 39, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", грантового контракту від 31 грудня 2015 року N 2015/371-134 щодо реалізації проекту технічної допомоги Європейського Союзу "Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади" (далі - Проект), укладеного між представництвом Європейського Союзу в Україні та Волинською обласною державною адміністрацією, на виконання пункту 2 розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації від 04 березня 2016 року N 96 "Про результати відбору центрів надання адміністративних послуг для участі в проекті технічної допомоги Європейського Союзу "Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади" та пункту 2 розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації від 09 лютого 2017 року N 60 "Про проведення відбору центру надання адміністративних послуг для участі в проекті технічної допомоги Європейського Союзу "Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади" (Розпорядження N 60), за результатами проведеного відбору серед учасників Проекту:

1. Спрямувати у 2017 році залишок фінансового ресурсу проекту Європейського Союзу, передбаченого для Волинської області, на модернізацію центру надання адміністративних послуг Старовижівської районної державної адміністрації.

2. РЕКОМЕНДУВАТИ Старовижівській райдержадміністрації вживати заходів щодо виділення коштів з місцевих бюджетів, залучення міжнародної технічної допомоги, інших не заборонених законом джерел фінансування на модернізацію центру надання адміністративних послуг, утвореного райдержадміністрацією.

3. Координацію роботи з виконання розпорядження покласти на організаційне управління апарату і управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції облдержадміністрації, контроль - на першого заступника голови обласної державної адміністрації О. Степанцова.

 

Голова

В. Гунчик


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.