ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.02.2017 р. N 185

Київ

Про зміни у роботі пасажирського транспорту загального користування у зв'язку із тимчасовою забороною руху транспортних засобів

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про дорожній рух", "Про автомобільні дороги", "Про Національну поліцію" (Закон N 580-VIII), листа Головного управління Національної поліції у м. Києві від 14 лютого 2017 року N 942/125/01/19-2017:

1. Взяти до відома, що відповідно до частини другої статті 36 Закону України "Про Національну поліцію" (Закон N 580-VIII) в установленому порядку буде здійснено тимчасову заборону руху транспортних засобів з 07 год. 00 хв. 18 - 22 лютого 2017 року до закінчення заходів на вул. Хрещатик (на відрізку від вул. Богдана Хмельницького до буд. N 3 на вул. Хрещатик), вул. Михайлівській (на відрізку від вул. Хрещатик до перетину з вул. Костьольною), вул. Архітектора Городецького, Ольгинській та вул. Інститутській (на відрізку від алеї Героїв Небесної Сотні до перехрестя вул. Інститутської та Шовковичної).

2. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку на час проведення заходів внести зміни у роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, шлях слідування яких проходить вулицями, зазначеними у пункті 1 цього розпорядження.

3. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити висвітлення інформації про зміни у роботі маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування у комунальних засобах масової інформації м. Києва.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконуючий обов'язки голови

Г. Пліс


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.