Про відкриття і закриття навігації маломірних суден на водних об'єктах Рівненської області в 2018 році

Розпорядження Рівненської обласної державної адміністрації
від 03 квітня 2018 року N 200

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області
18 квітня 2018 р. за N 12/1301

Відповідно до статей 6, 13, 34 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання пункту 8.2 Правил користування маломірними (малими) суднами на водних об'єктах Рівненської області, затверджених рішенням Рівненської обласної ради від 29 лютого 2008 року N 729, із внесеними змінами, та з метою забезпечення безпеки руху плавзасобів на поверхневих водних об'єктах області:

1. Відкрити навігацію:

на основних руслах річок - з 01 травня по 25 листопада 2018 року;

на озерах і водосховищах - з 01 червня по 25 листопада 2018 року.

2. Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області забезпечити надання допомоги держінспекторам Управління Укртрансбезпеки у Рівненській області щодо притягнення до адміністративної відповідальності за користування плавзасобами, що не відповідають вимогам безпеки судноплавства, згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення.

3. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської облдержадміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження в установленому порядку.

4. Управлінню Укртрансбезпеки у Рівненській області про виконання цього розпорядження інформувати управління інфраструктури та промисловості Рівненської облдержадміністрації до 30 листопада 2018 року.

Управлінню інфраструктури та промисловості Рівненської облдержадміністрації узагальнену інформацію подати облдержадміністрації до 10 грудня 2018 року.

5. Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області з моменту його оприлюднення.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова адміністрації

О. Муляренко


Copyright © 2006-2018 epicentre.com.ua. All rights reserved.