ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 липня 2018 року N 18

Про утворення ініціативної групи

Відповідно до пункту 8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 N 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" та у зв'язку із закінченням терміну повноважень Громадської ради при Держенергоефективності наказую:

1. Утворити ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Держенергоефективності у складі:

- Акерманн Анна Володимирівна - ГО "Екодія" (за згодою);

- Гелетуха Георгій Георгійович - голова правління ГС "Біоенергетична асоціація України" (за згодою);

- Годік Вікторія Олександрівна - ГО "Енергійна країна" (за згодою);

- Малая Марія Вікторівна - начальник Юридичного управління Держенергоефективності;

- Євтушенко Людмила Вікторівна - начальник відділу звернень громадян та доступу до публічної інформації Управління комунікації та зв'язків з громадськістю Держенергоефективності.

2. Відділу матеріально-технічного забезпечення забезпечити ініціативну групу приміщенням, засобами зв'язку, створити умови для її роботи та проведення засідань.

3. Управлінню комунікації та зв'язків з громадськістю не пізніше ніж за 30 календарних днів до дати проведення установчих зборів для формування громадської ради при Держенергоефективності, що визначена ініціативною групою, забезпечити оприлюднення на офіційному сайті Агентства інформації про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи та прізвище, ім'я, електронну адресу й номер телефону відповідальної особи.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

С. Савчук


Copyright © 2006-2018 epicentre.com.ua. All rights reserved.