ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 лютого 2017 року N 138

Про призначення керівника Галузевої програми інформатизації

Відповідно до Закону України "Про Національну програму інформатизації" та Порядку формування та виконання галузевої програми і проекту інформатизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2001 року N 1702, наказую:

1. Призначити заступника Голови Державної судової адміністрації України Булку Ольгу Аркадіївну керівником Галузевої програми інформатизації судів, інших органів та установ системи правосуддя.

2. Керівникам структурних підрозділів Державної судової адміністрації України, начальникам територіальних управлінь Державної судової адміністрації України сприяти керівникові Галузевої програми інформатизації судів, інших органів та установ судової системи при здійсненні ним повноважень, передбачених пунктом 7 Порядку формування та виконання галузевої програми і проекту інформатизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2001 року N 1702.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю Державної судової адміністрації України (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до керівників структурних підрозділів Державної судової адміністрації України та начальників територіальних управлінь Державної судової адміністрації України.

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

5. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної судової адміністрації України від 4 січня 2013 року N 1 "Про призначення керівника Галузевої програми інформатизації" (Наказ N 1).

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

З. Холоднюк


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.