ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.03.2017 р. N 105

Про здійснення технічного нагляду Управлінням капітального будівництва облдержадміністрації

Керуючись ст. 6 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та відповідно до підпункту 34 пункту 5 Положення про Управління капітального будівництва обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 28.02.2017 N 87 "Про затвердження Положення про Управління капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації" (Розпорядження N 87):

1. Дозволити Управлінню капітального будівництва обласної державної адміністрації надавати на договірних засадах послуги замовника підприємствам і організаціям незалежно від форм власності та окремим громадянам при здійсненні будівельних робіт на їх замовлення.

2. Направляти кошти, отримані за надані послуги, на спеціальний фонд для утримання Управління капітального будівництва обласної державної адміністрації.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 21.07.2008 N 266 "Про здійснення технічного нагляду управлінням капітального будівництва облдержадміністрації".

 

Голова обласної
державної адміністрації

К. І. Бриль


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.