ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.03.2017 р. N 311

Київ

Про створення Київської міської призовної комісії з проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні - травні 2017 року

Відповідно до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", Указу Президента України від 24 лютого 2017 року N 44/2017 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році" (Указ N 44/2017):

1. Для керівництва і контролю за діяльністю районних призовних комісій утворити Київську міську призовну комісію з проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні - травні 2017 року та затвердити її склад, що додається.

2. Головам районних в місті Києві державних адміністрацій:

2.1. Підвести підсумки осіннього 2016 року призову громадян на строкову військову службу.

2.2. Організувати роботу з підготовки та проведення весняного призову 2017 року.

2.3. Утворити районні призовні комісії та затвердити їх склад.

2.4. Направити для роботи у районні військові комісаріати на період підготовки і весь термін проведення призову технічних працівників і операторів персональних обчислювальних машин (друкарок).

2.5. Забезпечити районні військові комісаріати автомобільним транспортом.

2.6. Укомплектувати районні лікарські комісії лікарями-спеціалістами та забезпечити їх медикаментами, медичним інструментарієм і санітарно-господарським майном.

3. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві надавати допомогу військовим комісаріатам міста Києва у проведенні призову громадян на строкову військову службу, з розшуку призовників, які ухиляються від призову, забезпечити охорону громадського порядку на призовних дільницях районів міста, Київському міському збірному пункті та на прилеглій до нього території.

4. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

4.1. Забезпечити роботу військово-лікарської комісії Київського міського військового комісаріату з 20 березня до 17 червня 2017 року з метою проведення контрольного медичного огляду призовників, призваних на строкову військову службу, з проведенням обов'язкового переліку обстежень (ВІЛ, гепатити B, C та сифіліс) відповідно до Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 14 серпня 2008 року N 402, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17 листопада 2008 року за N 1109/15800, а також розгляду заяв громадян про незгоду з результатом медичного огляду і рішенням районної лікарської комісії та перевірки рішень стосовно призовників, визнаних непридатними та тимчасово непридатними до військової служби за результатами призову та приписки зі 100 % охопленням, кандидатів з числа цивільної молоді для вступу до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України та інших військових формувань.

4.2. Забезпечити міську лікарську комісію медикаментами, медичним інструментарієм і санітарно-господарським майном.

4.3. Забезпечити проведення обстеження призовників у лікувальних закладах позачергово, безоплатно та в повному обсязі під особисту відповідальність керівників лікувальних закладів.

5. Рекомендувати військовому комісару Київського міського військового комісаріату розглянути можливість організації роботи буфету в приміщенні їдальні Київського міського збірного пункту у встановленому порядку.

6. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити висвітлення в комунальних засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Поворозника М. Ю.

 

Голова

В. Кличко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
22 березня 2017 року N 311

Склад
Київської міської призовної комісії з проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні-травні 2017 року

Поворозник
Микола Юрійович

заступник голови Київської міської державної адміністрації, голова комісії

Кожуховський
Валентин Романович

тимчасово виконуючий обов'язки військового комісара Київського міського військового комісаріату, заступник голови комісії (за згодою)

Лавренюк
Ірина Дмитрівна

провідний спеціаліст відділу комплектування та призову Київського міського військового комісаріату, секретар комісії (за згодою)

Онисько
Олег Васильович

начальник управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у м. Києві (за згодою)

Вітковський
Володимир Петрович

голова військово-лікарської комісії Київського міського військового комісаріату (за згодою)

Животенюк
Василь Петрович

виконуючий обов'язки начальника відділу з організації первинної медичної допомоги та санаторного лікування Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Мельник
Андрій Іванович

помічник військового комісара з правової роботи Київського міського військового комісаріату (за згодою)

Білий
Олег Костянтинович

начальник відділу з питань мобілізаційної роботи апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Шпильовий
Іван Федорович

перший заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Лолашвілі
Бадрі Годердзійович

начальник відділу по наданню методичної допомоги у профілактиці порушень фінансово-господарської діяльності освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Колобова
Ярослава Валеріївна

директор Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Резервний склад членів призовної комісії
(на випадок хвороби або відсутності з інших поважних причин):

Бойко
Ігор Мирославович

начальник відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у м. Києві (за згодою)

Сколобанова
Юлія Миколаївна

начальник відділу соціальної роботи Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Плачинда
Олександр Іванович

заступник начальника відділу з питань мобілізаційної роботи апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Стрешенець
Олександр Васильович

директор Бази спеціального медичного постачання

Єрофеєнков
Антон Олексійович

головний спеціаліст відділу координації роботи пасажирського транспорту Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Сергеєв
Олександр Михайлович

головний спеціаліст відділу позашкільної освіти управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

Керівник апарату

В. Бондаренко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.