ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.02.2017 р. N 190

Київ

Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішньої каналізаційної мережі товариства з обмеженою відповідальністю "ЖИТЛОЕКОНОМІЯ"

Відповідно до статей 319, 327 Цивільного кодексу України, статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури" (Рішення N 844/7080), враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю "ЖИТЛОЕКОНОМІЯ" (лист від 14 липня 2016 року N 98/07-16) та протокол загальних зборів учасників товариства з обмеженою відповідальністю "ЖИТЛОЕКОНОМІЯ" від 01 липня 2016 року N 4/2016, з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" зовнішню каналізаційну мережу товариства з обмеженою відповідальністю "ЖИТЛОЕКОНОМІЯ" згідно з додатком в межах та на умовах, визначених угодою про передачу в управління відкритому акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" майна, що є комунальною власністю територіальної громади міста Києва, від 20 листопада 2003 року (в редакції договору на володіння та користування майном територіальної громади міста Києва від 01 грудня 2006 року), укладеною між ВАТ "АК "Київводоканал" та Київською міською державною адміністрацією.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити заходів щодо приймання-передачі зовнішньої каналізаційної мережі, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
20.02.2017 N 190

Зовнішня каналізаційна мережа товариства з обмеженою відповідальністю "ЖИТЛОЕКОНОМІЯ", яка безоплатно приймається до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передається у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал"

Назва мережі та адреса розташування

Діаметр труб, мм

Довжина, м

Матеріал труб

Кількість колодязів

Середня глибина, м

Рік введення в експлуатацію

Вартість об'єкта передачі (ринкова вартість), грн (без ПДВ)

Зовнішня каналізаційна мережа на вул. Лебедєва-Кумача, 7-в

160

74,0

Корсис

7

2,1

2013

103400

 

Керівник апарату

В. Бондаренко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.