КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 15 лютого 2018 року N 62/4126

Про реорганізацію комунального підприємства "Служба замовника Печерського району для визначення виконавця послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд"

Відповідно до статей 104, 105, 106, 107 Цивільного кодексу України, статті 59 Господарського кодексу України, пункту 30 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" Київська міська рада вирішила:

1. Реорганізувати комунальне підприємство "Служба замовника Печерського району для визначення виконавця послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд" (ідентифікаційний код 33998044) шляхом його приєднання до комунального підприємства "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва" (ідентифікаційний код 35692211).

2. Встановити строк заявлення кредиторами своїх вимог - два місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо реорганізації комунального підприємства "Служба замовника Печерського району для визначення виконавця послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд".

3. Печерській районній в місті Києві державній адміністрації:

3.1. Здійснити організаційно-правові заходи, пов'язані з виконанням пункту 1 цього рішення.

3.2. Утворити комісію з реорганізації комунального підприємства "Служба замовника Печерського району для визначення виконавця послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд" шляхом його приєднання до комунального підприємства "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва" та затвердити її склад.

3.3. Затвердити передавальний акт у встановленому порядку.

3.4. Закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва" майно реорганізованого комунального підприємства "Служба замовника Печерського району для визначення виконавця послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд".

3.5. Привести свої акти у відповідність до цього рішення.

4. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації):

4.1. Затвердити нову редакцію статуту комунального підприємства "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва".

4.2. Привести свої акти у відповідність до цього рішення.

5. Взяти до відома, що комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва" є правонаступником майна, прав та обов'язків комунального підприємства "Служба замовника Печерського району для визначення виконавця послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд".

6. Оприлюднити це рішення у газеті Київської міської ради "Хрещатик".

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань власності.

 

Київський міський голова

В. Кличко


Copyright © 2006-2018 epicentre.com.ua. All rights reserved.