ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.03.2017 р. N 103

Про придбання у 2017 році шкільних автобусів для перевезення дітей, що проживають у сільській місцевості

Керуючись статтями 6, 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статтею 22 Бюджетного кодексу України, враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.11.2016 N 827-р "Деякі питання використання у 2016 році освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам" (Розпорядження N 827-р), рішення обласної ради від 22.11.2012 N 11 "Про Програму розвитку освіти Запорізької області на 2013 - 2017 роки" (зі змінами та доповненнями), з метою забезпечення рівного доступу дітей, що проживають у сільській місцевості до закладів освіти:

1. Визначити головним розпорядником залишків коштів освітньої субвенції на придбання шкільних автобусів для перевезення дітей, що проживають у сільській місцевості (крім навчальних закладів об'єднаних територіальних громад), Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації (далі - головний розпорядник).

2. Головному розпоряднику визначити розпорядника бюджетних коштів нижчого рівня й забезпечити цільове та ефективне використання коштів.

3. Головному розпоряднику спрямувати бюджетні кошти на закупівлю шкільних автобусів для перевезення дітей, що проживають у сільській місцевості на засадах співфінансування: не більше 70 відсотків - за рахунок залишків освітньої субвенції з обласного бюджету, не менше 30 відсотків - за рахунок коштів місцевих бюджетів (крім об'єднаних територіальних громад).

4. Головному розпоряднику разом з розпорядником коштів нижчого рівня здійснити закупівлю шкільних автобусів з урахуванням:

1) міжбюджетного трансферту з відповідних районних бюджетів обласному бюджету по спеціальному фонду (у т. ч. бюджет розвитку);

2) проведення оптимізації /об'єднання/ реорганізації загальноосвітніх навчальних закладів на відповідній адміністративно-територіальній одиниці.

5. Районним державним адміністраціям винести до 01.06.2017 на розгляд сесії відповідних рад проекти рішень:

1) про виділення коштів з місцевих бюджетів на умовах співфінансування по спеціальному фонду (у т. ч. бюджет розвитку) обласному бюджету для подальшого спрямування головному розпоряднику, визначеному рішенням сесії обласної ради щодо внесення змін і доповнень до обласного бюджету на 2017 рік;

2) про проведення оптимізації /об'єднання/ реорганізації загальноосвітніх навчальних закладів на відповідній адміністративно-територіальній одиниці.

6. Головному розпоряднику в установленому законодавством порядку та виключно після перерахування йому обсягу міжбюджетного трансферту, що надійшов до обласного бюджету з відповідних місцевих бюджетів, забезпечити контроль за використанням коштів, передбачених на закупівлю шкільних автобусів.

7. Районним державним адміністраціям за наявності відповідних рішень, передбачених у пункті 5 цього розпорядження, та після надання копій цих рішень забезпечити перерахування визначеного міжбюджетного трансферту до 01.07.2017 Департаменту фінансів Запорізької обласної державної адміністрації на підставі укладеного договору.

8. Департаменту фінансів облдержадміністрації після затвердження обсягу видатків головному розпоряднику коштів на сесії обласної ради та проведення процедури закупівлі розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня забезпечити перерахування залишку освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам з обласного бюджету відповідно до заявки головного розпорядника.

9. Головному розпоряднику забезпечити в установленому законодавством порядку передачу шкільних автобусів згідно з актами прийому-передачі та видатковими накладними окремим розпорядженням голови обласної державної адміністрації.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова обласної
державної адміністрації

К. І. Бриль


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.