ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 січня 2017 року N 112

Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Погребищенському районному суді Вінницької області

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист Територіального управління ДСА України в Вінницькій області від 16.12.2016 N 03-3/3429, наказую:

1. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Погребищенському районному суді Вінницької області у складі згідно з додатком.

2. Визначити адміністратором під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Погребищенському районному суді Вінницької області Поліщука Романа Івановича, консультанта суду (по роботі з персоналом) Погребищенського районного суду Вінницької області.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Погребищенського районного суду Вінницької області та Територіального управління ДСА України в Вінницькій області.

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

З. Холоднюк

 

Додаток
до наказу ДСА України
27.01.2017 N 112

СКЛАД
конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Погребищенському районному суді Вінницької області

Голова комісії

Янівець
Тамара Олександрівна

заступник керівника апарату Погребищенського районного суду Вінницької області

Члени комісії

Павліченко
Марія Дмитрівна

секретар судового засідання Погребищенського районного суду Вінницької області;

Трофимчук
Катерина Василівна

секретар Погребищенського районного суду Вінницької області;

Рудніцька
Інна Вікторівна

старший секретар Погребищенського районного суду Вінницької області;

Москаленко
Світлана Павлівна

секретар судового засідання Погребищенського районного суду Вінницької області;

Сугак
Олександр Миколайович

головний спеціаліст (з інформаційних технологій) Погребищенського районного суду Вінницької області.


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.