ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 січня 2017 року N 111

Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Світловодському міськрайонному суді Кіровоградської області

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист Територіального управління ДСА України в Кіровоградській області від 15.12.2016 N 19-2593-2, наказую:

1. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Світловодському міськрайонному суді Кіровоградської області у складі згідно з додатком.

2. Визначити адміністратором під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Світловодському міськрайонному суді Кіровоградської області Житнову-Кобець Олену В'ячеславівну, заступника керівника апарату Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області та Територіального управління ДСА України в Кіровоградській області.

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови

О. Булка

 

Додаток
до наказу ДСА України
27.01.2017 N 111

СКЛАД
конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Світловодському міськрайонному суді Кіровоградської області

Голова комісії

Андреєва
Марія Анатоліївна

головний спеціаліст (із судової статистики) Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області

Члени комісії

Горбатюк
Ксенія Андріївна

секретар судового засідання Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області;

Кравченко
Олександр Вікторович

старший судовий розпорядник Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області;

Тодосієнко
Валентина Олексіївна

старший секретар Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області;

Дмитренко
Ганна Василівна

секретар Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області.


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.