ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 січня 2017 року N 115

Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Бобринецькому районному суді Кіровоградської області

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист Територіального управління ДСА України в Кіровоградській області від 15.12.2016 N 19-2593-2, наказую:

1. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Бобринецькому районному суді Кіровоградської області у складі згідно з додатком.

2. Визначити адміністратором під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Бобринецькому районному суді Кіровоградської області Бузько Світлану Дмитрівну, секретаря Бобринецького районного суду Кіровоградської області.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Бобринецького районного суду Кіровоградської області та Територіального управління ДСА України в Кіровоградській області.

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови

О. Булка

 

Додаток
до наказу ДСА України
30.01.2017 N 115

СКЛАД
конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Бобринецькому районному суді Кіровоградської області

Голова комісії

Бойко
Наталія Володимирівна

заступник керівника апарату Бобринецького районного суду Кіровоградської області

Члени комісії

Бутирін
Микола Миколайович

головний спеціаліст з інформаційних технологій Бобринецького районного суду Кіровоградської області;

Сосненко
Сергій Петрович

старший секретар Бобринецького районного суду Кіровоградської області;

Машкова
Олена Володимирівна

секретар судового засідання Бобринецького районного суду Кіровоградської області;

Одінцова
Наталія Григорівна

секретар судового засідання Бобринецького районного суду Кіровоградської області.


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.