ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 лютого 2017 року N 159

Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Лозівському міськрайонному суді Харківської області

Відповідно до пункту 4 частини четвертої, (Закон N 1402-VIII) частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист Територіального управління ДСА України у Харківській області від 14.12.2016 N 02-22/4885/16, наказую:

1. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Лозівському міськрайонному суді Харківської області (далі - конкурсна комісія) у складі згідно з додатком.

2. Визначити адміністратором під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Лозівському міськрайонному суді Харківської області Тищенко Марину Сергіївну, консультанта Лозівського міськрайонного суду Харківської області.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю Державної судової адміністрації України (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Лозівського міськрайонного суду Харківської області та Територіального управління ДСА України у Харківській області.

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

З. Холоднюк

 

Додаток
до наказу ДСА України
14.02.2017 N 159

СКЛАД
конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Лозівському міськрайонному суді Харківської області

Голова комісії

Гончаров
Олег Володимирович

заступник керівника апарату Лозівського міськрайонного суду Харківської області

Члени комісії

Кордик
Марина Володимирівна

старший судовий розпорядник Лозівського міськрайонного суду Харківської області;

Ліцман
Аліна Геннадіївна

консультант Лозівського міськрайонного суду Харківської області;

Пеньшина
Марина Вікторівна

старший секретар Лозівського міськрайонного суду Харківської області;

Марченко
Володимир Іванович

головний спеціаліст Лозівського міськрайонного суду Харківської області


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.