ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.01.2017 р. N Р-32/0/3-17

Про затвердження графіка проведення особистих виїзних прийомів громадян посадовими особами Дніпропетровської обласної державної адміністрації на лютий 2017 року

Керуючись Конституцією України та Законом України "Про звернення громадян", на виконання вимог Указу Президента України від 07 лютого 2008 року N 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", з метою забезпечення реалізації та гарантування закріплених Конституцією України права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, права громадян на участь в управлінні державними справами, а також підвищення ефективності роботи зі зверненнями громадян, ураховуючи необхідність об'єктивного, всебічного і вчасного розгляду звернень громадян відповідно до вимог законодавства України:

1. Затвердити графік проведення особистих виїзних прийомів громадян посадовими особами Дніпропетровської обласної державної адміністрації на лютий 2017 року (додається).

2. Звернути увагу заступників голови облдержадміністрації на забезпечення неухильного дотримання затвердженого графіка особистих прийомів за місцем роботи та проживання громадян.

3. Зобов'язати голів райдержадміністрацій та рекомендувати міським головам з метою забезпечення належного рівня проведення особистих виїзних прийомів громадян керівництвом облдержадміністрації:

1) вжити організаційних заходів щодо оприлюднення інформації про дату та час особистого виїзного прийому громадян керівництвом облдержадміністрації, погодивши її з управлінням по роботі зі зверненнями громадян апарату облдержадміністрації;

2) організувати попередній запис громадян на особистий виїзний прийом керівництва облдержадміністрації та складання відповідного реєстру звернень;

3) провести роботу зі створення необхідних організаційних і матеріально-технічних умов у приміщеннях райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад під час особистих виїзних прийомів громадян керівництвом облдержадміністрації.

4. Управлінню по роботі зі зверненнями громадян апарату облдержадміністрації забезпечити організацію особистих виїзних прийомів громадян посадовими особами облдержадміністрації відповідно до затвердженого графіка та у разі необхідності - проведення спільних прийомів з Дніпропетровською обласною радою за ініціативою облдержадміністрації.

5. Управлінню інформаційних технологій та електронного урядування облдержадміністрації організувати розміщення на сайті облдержадміністрації графіка особистих виїзних прийомів громадян посадовими особами облдержадміністрації.

6. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління по роботі зі зверненнями громадян апарату облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.

 

Голова облдержадміністрації

В. М. Резніченко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
31 січня 2017 року N Р-32/0/3-17

ГРАФІК
проведення особистих виїзних прийомів громадян посадовими особами Дніпропетровської обласної державної адміністрації на лютий 2017 року

Прізвище, ім'я, по батькові

Посада

Місто/район, у якому проводитиметься виїзний прийом

Дата, час прийому

РЕЗНІЧЕНКО
Валентин Михайлович

голова облдержадміністрації

Відповідно до графіка робочих поїздок

КУЖМАН
Олег Миколайович

перший заступник голови облдержадміністрації

Петриківський район

14.02.2017
14.00

м. Жовті Води

28.02.2017
14.00

ПРИМАКОВ
Каміль Юрійович

заступник голови облдержадміністрації

Межівський район

02.02.2017
13.00

м. Вільногірськ

16.02.2017
13.00

ПРУЦАКОВ
Володимир Володимирович

заступник голови облдержадміністрації

Верхньодніпровський район

09.02.2017
14.00

м. Кам'янське

23.02.2017
14.00

ЮРЧЕНКО
Володимир Олегович

заступник голови облдержадміністрації

м. Кривий Ріг

03.02.2017
13.00

Юр'ївський район

17.02.2017
13.00

 

Начальник управління по роботі
зі зверненнями громадян
апарату облдержадміністрації

Л. А. Гавриш


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.