ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 березня 2017 року N 397

Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Первомайському міськрайонному суді Харківської області

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист Територіального управління ДСА України у Харківській області від 14.12.2016 N 02-22/4885/16, наказую:

1. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Первомайському міськрайонному суді Харківської області у складі згідно з додатком.

2. Визначити адміністратором під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Первомайському міськрайонному суді Харківської області Довженко Світлану Василівну, консультанта Первомайського міськрайонного суду Харківської області.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Первомайського міськрайонного суду Харківської області та Територіального управління ДСА України у Харківській області.

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

З. Холоднюк

 

Додаток
до наказу ДСА України
27.03.2017 N 397

СКЛАД
конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Первомайському міськрайонному суді Харківської області

Голова комісії

Пушкар
Тетяна Олексіївна

консультант Первомайського міськрайонного суду Харківської області

Члени комісії

Гойко
Олег Петрович

старший судовий розпорядник Первомайського міськрайонного суду Харківської області;

Духніч
Олена Василівна

секретар Первомайського міськрайонного суду Харківської області;

Карпенко
Тетяна Леонідівна

консультант Первомайського міськрайонного суду Харківської області;

Циганок
Тетяна Володимирівна

старший секретар Первомайського міськрайонного суду Харківської області.


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.