ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 березня 2017 року N 398

Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Мелітопольському міськрайонному суді Запорізької області

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист Територіального управління ДСА України в Запорізькій області від 09.03.2017 N 08-05/816, наказую:

1. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Мелітопольському міськрайонному суді Запорізької області у складі згідно з додатком.

2. Визначити адміністратором під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Мелітопольському міськрайонному суді Запорізької області Головацьку Тетяну Василівну, головного спеціаліста Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області та Територіального управління ДСА України в Запорізькій області.

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

З. Холоднюк

 

Додаток
до наказу ДСА України
27.03.2017 N 398

СКЛАД
конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Мелітопольському міськрайонному суді Запорізької області

Голова комісії

Сахно
Таміла Анатоліївна

заступник керівника апарату Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області

Члени комісії

Дука
Вадим Петрович

консультант Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області;

Левандовська
Олена Володимирівна

секретар судового засідання Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області;

Панченко
Наталя Миколаївна

секретар судового засідання Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області;

Рябко
Ірина Анатоліївна

консультант Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області;

Фурсова
Лілія Іванівна

секретар судового засідання Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області.


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.